Zdice - Městečko 2:1

Zdický trenér Miloslav Růžička musel před utkáním řešit problémy se sestavou. "Ještě v pátek jsem měl jen devět lidí, vůbec jsme nevěděli, kdo bude hrát. Lepili jsme to jak se dalo," přiznal trenér Zdic, který dodal že Olympii trápí řada zranění. Marodku navíc v sobotu rozšířil stoper Radek Křesťan, který si v utkání přivodilvýron v kotníku.

I přesto, že Zdice nastoupily v nekompletní sestavě, chtěli domácí navázat na výhry nad celky Letů a Senomat. "Chtěli jsme to potvrdit, protože třetí výhra v řadě by nás posunula do klidného středu tabulky," podotkl Růžička. Vstup do utkání se Zdicím povedl na výbornou, když se hned ve 4. minutě prosadil hlavou Kment a domácí vedli. Gól Zdické ještě více nabudil a první poločas se hrál v jejich režii. "Kluci hráli v první půli dobře. Škoda, že jsme nepřidali druhý gól, měli jsme tam několik výborných šancí," poznamenal trenér Růžička. Hosté toho v prvním poločase mnoho nepředvedli a o půli byl stav 1:0.

Po změně stran se hra vyrovnala, k vidění ovšem bylo minimum šancí. "Druhá půle byla taková rozháraná. Byla tam také řada žlutých karet," poznamenal trenér Zdic. V 65. minutě se Zdice dočkaly druhého gólu, když obraněMěstečka utekl Kment, obešel i brankáře a zakončil do prázdné branky. Poté si domácí v klidu hlídali své vedení. Městečko o sobě dalo vědět až v závěru zápasu. "Ke konci jsme se začalibát o výsledek apodvědomě jsme začali bránit," zmínil zdický trenér Růžička, který dodal, že hosté měli v posledních deseti minutách více ze hry. Jedinou šanci si ale Městečko vypracovalo až v nastavení, kdy se také hosté dočkali snížení. Zápas skončil výsledkem 2:1 a Zdice si připsaly potřetí v řadě tři body. "V té sestavě, v jaké jsme hráli, jsou pro nás tři body zlaté," dodal Růžička.

Zdice: Kasal - Palek,Křesťan (70. Svatý), Trkovský, Voráček- Froněk (88. Jánský), Svoboda, Grajcar, Šinták -Pech (89. Macourek), Kment.