První šanci zápasu měli ve 12. minutě hosté, Tůma ale domácí branku netrefil. O tři minuty později zkoušel překonat brankáře hostí Kment, Zuska ovšem jeho střelu z dálky vyrazil. Ve 28. minutě si pak na Červenkův centr naběhl Kment, ale ani tentokrát na řevnického brankáře nevyzrál. O dvě minuty později střílel z vápna po narážečce Červenka, branku ale netrefil. Ve 37. minutě o sobě dali vědět i hosté. To se dostal do dobré šance řevnický Bouška, míč však nazasáhl.

Zdice – Řevnice 0:1

Fotbal, I.A třída

Ve 47. minutě mohly jít Řevnice do vedení. Rozhodčí Rybka totiž po faulu na Štáfa nařídil proti domácím pokutový kop, který ale Socha neproměnil, neboť brankář Kasal vystihl směr jeho střely a míč chytil. Pak se ke slovu dostali domácí. Střela Stádníka z dálky ale branku netrefila. V 73. minutě mohli jít domácí do vedení. Huml přihrál Svobodovi, ale jeho střelu mířicí do odkryté branky hostující obránci na poslední chvíli vytěsnili na roh.


V 85. minutě přišel rozhodující moment celého utkání. Domácí po závaru odkopávali míč do bezpečí, Stádníka však míč trefil do ruky a rozhodčí nařídil proti domácím druhý pokutový kop. Tentokrát se k míči postavil Chaloupka a prudkou střelou nedal brankáři Kasalovi šanci – 0:1. Ve zbylém čase již domácí nedokázali nic vymyslet a tak si Řevnice odvezly ze Zdic všechny tři body.

Branka: 85. Chaloupka z pen. Poločas: 0:0. ŽK: 2:3. Diváků: 230. Rozhodčí: Rybka. Střely na branku: 3:3, střely mimo 2:6, rohy 10:3, fauly 11:15.
Zdice: Kasal - Mojžíš - Svatý, Stádník, Kosík - Huml, Nademlejnský, Svoboda, Ungr (80. Voráček) - Kment (83. Kulhánek), Červenka.
Řevnice: Zuska - Rosenkranz, Mojžíš, Swiper (26. Caloupka), Bouška - Tůma, Klimt, Štáf, Pačes (67. Elsner) - Jůna (88. Vyterna), Socha.