Lhota – Olympie Zdice 3:3

Fotbal, I.A třída

Zdice se ve Lhotě představily v dobrém světle. Dobře kombinovaly a v určitých pasážích domácí přehrávaly. Nebezpečněji ale bylo před jejich brankou. Nejprve nasměroval domácí Zadák hlavičku do břevna, pak Zdičtí při další šanci faulovali Procházku, ale Mačurovu penaltu brankář Kasal vyrazil.


Hosté zlobili převážně dlouhými pasy na rychlého Červenku, ale domácí obrana na něj byla připravena. Ve 30. minutě se do další vyložené šance dostali domácí, osamocený Zadák ale branku přestřelil. O sedm minut později o sobě dali tím nejlepším způsobem vědět hosté, kteří potáhli míč po levé straně, centr před branku domácí brankář vyrazil jen před volného Ungra, který si v této situaci věděl rady – 0:1. Domácí poté zvýšili obrátky a ve 45. minutě po pěkné akci na jeden dotek zakončoval Procházka do prázdné branky – 1:1.


Ve druhé půli měli domácí převahu, ale příliš nebezpeční nebyli. Naopak útoky hostů byly doslova smrtící. V 65. minutě utekl domácí obraně rychlonohý Červenka a jeho centr následně poslal hlavou do branky Kment – 1:2. Domácí se poté vrhli do útočení, vyrovnat se jim ale nepodařilo. Naopak Zdice v 82. minutě podnikly rychlý protiútok, který přesně zakončil Červenka – 1:3. Po tomto gólu se zdálo být rozhodnuto, jenže Zdice posledních deset minut zápasu nezvládli.


Domácí si vytvořili drtivý tlak, kopali hodně standardek a ze dvou z nich udeřilo. V 86. minutě při rohu Čurda hlavou málem protrhl síť – 2:3. Těsně před tím ještě spálil obrovskou šanci Hotový, další centry hosté odvraceli jen s velkou námahou. V 93. minutě nakonec přišlo vyrovnání. Při posledním rohovém kopu domácí obrana nepokryla Trousila, jehož gól znamenal remízu 3:3.


Branky: Procházka, Čurda, Trousil – Ungr, Kment, Červenka.