Díky zaváhání Komárova se na čele tabulky osamostatnil vedoucí Tetín. Zápas s Trubínem přinesl dva rozdílné poločasy. V první půli měli nečekaně navrch hostující hráči, kteří domácí celek přehrávali a po individuelní akci Seemana se také Trubín dostal do vedení. Několik dalších šancí hosté neproměnili a poločas skončil za stavu 0:1. Po změně stran Tetín zabral a dvěma góly dokázal zápas otočit. Lídr tak má nyní na čele tabulky náskok tří bodů.

Výbornou formu na jaře potvrzují fotbalisté Cerhovic, kteří bodovali zatím ve všech utkáních a posunuli se již na druhou příčku. Union se v neděli dopoledne představil na půdě nevyzpytatelného berounského béčka. Po vyrovnaném prvním poločase (1:1) hosté ve druhé části třikrát udeřili a rozhodli tak o svém vítězství. Hattrickem se na něm podílel Mojžíš.

Zajímavý výsledek se zrodil ve Stašově. Domácí bojují o udržení, jenže body sbírají jen těžko. Před sobotním zápasem získali na jaře jediný bod a tentokrát hostili třetí Újezd. Hráči Doubravanu se také v prvním poločase dostali do vedení po gólu Pergla. Jenže další gól hosté nevstřelili, naopak po změně stran se prosadil domácí Tomáš Eichenmann a zápas skončil remízou 1:1.

Nejvyšší vítězství devatenáctého kola se zrodilo na půdě Šemíků. Již po prvním poločase vedly domácí Neumětely nad trápící se Zadní Třebani 3:0 a víceméně bylo rozhodnuto. Po změně stran pak Šemíci přidali další dvě branky a nakonec vyhráli 5:0.

Nebodoval ani Nižbor, který také bojuje o udržení. Fotbalisté Chlumce vedli na půdě soupeře po poločase 3:0 a ve druhé části zápasu přidali další dvě branky. Nižbor se dočkal alespoň čestného úspěchu a nakonec prohrál 1:5.

Zajímavý zápas se hrál v Tlustici kam přijel Osek. V první půli se nehrál příliš pohledný fotbal. Aktivnější byli domácí, kteří dokázali potrestat jednu z chyb hostů a Jelen poslal Tlustici do vedení. O přestávce proběhla v kabině Slavoje bouřka a na hře to bylo znát. Tlustice ale díky dobré obraně dlouho nepouštěla soupeře do své šestnáctky. Osek se dočkal až v 80. minutě, kdy si na dlouhý výkop brankáře Křivánka naběhl Ungr a pohotovou střelou vyrovnal. V závěru pak měly oba celky několik šancí, skóre se ale již nezměnilo.

Nižbor – Chlumec 1:5 (0:3), branky: David – Hošťálek, Ciprián, Palivec, Píca, Schreiber, diváci: 100, rozhodčí: Müller – Svoboda, Vodička. Tetín – Trubín 2:1 (0:1), branky: Kaňka, Janda – Zeman, diváci: 100, rozhodčí: Egrt – Marx, Kubát. Komárov – Zdice B 0:1 (0:0), branka: Palek, diváci: 85, rozhodčí: Ducký – Anýž, Kros. Neumětely – Zadní Třebáň 5:0 (3:0), branky: Mizer 2, Jar. Šebek 2, Chvojka, diváci: 50, rozhodčí: Mázdra – Pos ml., Chvátal. Tlustice – Osek 1:1 (1:0), branky: Jelen – Ungr, diváci: 130, rozhodčí: Hájek – Vlachopulos A., Knotek. Beroun B – Cerhovice 1:4 (1:1), branky: Choc – Mojžíš 3, Hnízdil, diváci: 100, rozhodčí: Červenka – Pos ml., Marek. Stašov – Újezd 1:1 (0:1), branky: Eichenmann T. – Pergl, diváci: 80, rozhodčí: Kareš – Šnajdr, Plecitý.