Zdice B – Neumětely 3:4

Domácí mohli jít do vedení již v 6. minutě, brankář Lhoták se ale při trestném kopu Sluky vytáhl. O minutu později se dostal do brejku hostující Mackovič, zakončil ale slabou střelou, se kterou si Pánek poradil. Domácí gólman musel zasahovat i v desáté minutě, kdy vytěsnil na roh střelu Josefa Šebka. O minutu později se již hosté dostali zaslouženě do vedení. Komínek prošel obranou Zdic a přízemní střelou překonal Pánka. Hosté pak měli více ze hry a ve 28. minutě navýšili svůj náskok, když Jaroslav Šebek nekompromisně zakončil samostatný únik. V závěru prvního poločasu mohl domácí vrátit do utkání Stádník, který vyslal z trestného kopu pěknou střelu, Lhoták se ale překvapit nenechal.

Do druhého poločasu vstoupily Zdice hodně aktivně a během chvíle mohly srovnat krok. V 55. minutě se o snížení postaral Kment, který mohl o minutku později udeřit podruhé, tentokrát ale ke zklamání domácích příznivců poslal z hranice malého vápna míč vedle branky. Vyrovnání se tedy nekonalo. Naopak po hodině hry přidali Šemíci třetí branku. Po ideální přihrávce Jaroslava Šebka sice Mackovič na hranici malého vápna míč netrefil, dobíhající Nový si ale vedl lépe – 1:3. Po chvilce se mohli domácí vrátit do utkání, velkou hrubku hostující obrany ale Zdičtí gólem nepotrestali. Naopak v 71. minutě proměnil Nový brejk a Šemíci vedli již 4:1. Zdálo se, že je o vítězi rozhodnuto, jenže domácí zmobilizovali síly a ze zápasu nakonec udělali drama.

Neuběhly ani čtyři minuty a střídající Jánský přízemní střelou snížil na 2:4. Zdice pak vrhly všechny síly do útoku a po chvíli Prokop orazítkoval levou tyč hostující branky. Šemíci ale také mohli skórovat, v 84. minutě měl stoprocentní šanci Kalina, brankář Pánek ovšem exceloval. Nápor Zdic pak přinesl v 88. minutě snížení na rozdíl jediného gólu. Hosté neuhlídali Stádníka, který snížil na 3:4, více ale domácí již nestihli a porážka tak s největší pravděpodobností znamená pro Zdice B sestup do III. třídy.

Zdice B: Pánek – Trkovský, Halmich (Kroupa), Novák, Kment (Jánský), Guschl, Hejný, Doseděl, Stádník, Sluka, Prokop.

Neumětely: Lhoták – Konopásek (Chvojka), Míka, Achberger, Jos. Šebek (Kalina), Veselý, Jan Šebek, Nový, Mackovič, Komínek, Jar. Šebek.