Žebráčtí nemají po porážce v Letech situaci ve svých rukou

Lety – Bez nadsázky by se dalo říct, že v utkání v Letech hráli fotbalisté Žebráku o vše. Vítězství je mohlo udržet boji o záchranu, jenže svěřenci trenéra Nesnídala na domácí celek, který byl mimochodem ve stejné situaci jako hosté, nestačili a nyní již nemají situaci ve svých rukou.

7.6.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Vildmon

Lety – Žebrák 2:1

Trenér Nesnídal musel před zápasem řešit problémy se sestavou. V minulém utkání se zranil levý bek Kamil Roztočil a v týdnu onemocněl Barborka. „Jeli jsme tam ve třinácti lidech. Do toho počítám i náhradního brankáře, s jedním dorostencem na lavičce a s klukem, který toho za áčko moc nenakopal. Přesto jsme první poločas zahájili velice dobře,“ uvedl trenér Miroslav Nesnídal.

Žebrák byl v úvodu lepší a v prvním poločase si vypracoval několik šancí. „Vím, že se opakuji a asi bych to už neměl říkat, nicméně je to pravda. My jsme měli v první půli dvě, tři šance, domácí neměli skoro nic. Hráli jsme tak, jak jsme si představovali, první poločas vypadal velice dobře,“ poznamenal trenér Nesnídal. Hosty mohl poslat do vedení Krejčí, jehož pěknou střelu ale zneškodnil brankář Sochanský. Nebezpečný byl i centr do malého vápna, po kterém se marně natahovali dva hráči Žebráku. Gólem pak neskončilo ani přečíslení, do kterého se dostali Nesnídal s Dochtorem.

S postupem času byla na domácích znatelná nervozita. „Oni byli nešťastní, neměli žádnou šanci. Možná byli nervóznější než my, protože body potřebovali stejně jako my a hráli navíc doma,“ uvedl trenér Žebráku. Hosté se v prvním poločase nakonec neprosadili, naopak udeřili domácí. „Ke konci se nám tam nashromáždilo pár chyb a standardek a z jedné jsme ve 45. minutě, což je vůbec nejhorší, dostali gól do šatny,“ podotkl trenér Nesnídal k trefě Janouše.

I přes inkasování chtěli hosté ve druhém poločase pokračovat ve hře, kterou předváděli před přestávkou. „Šli jsme do druhého poločasu s tím, že se pokusíme nic neotevírat a snad se nám podaří dát branku,“ uvedl Nesnídal. Jenže plány hostů vzaly rychle za své. V 51. minutě si na centr Rosenkranze naběhl Balko, který překonal Ťažkého – 2:0. „Od té doby hra neměla hlavu ani patu, ale pořád jsme žili,“ zmínil trenér Spartaku. Po chvilce mohl hosty vrátit do zápasu Michal Dochtor, který postupoval od půlky sám na branku. Jenže sólo neproměnil. „Na tréninku se střelbě věnujeme, ale nedáváme góly. Jasné šance neproměňují ani zkušení hráči, kteří by to měli dát. Nemáme střelce,“ doplnil Nesnídal.

Hosté se nakonec snížení dočkali až v 90. minutě, kdy se z trestného kopu pěkně trefil Krejčí. Hned po rozehrání ovšem rozhodčí utkání ukončil a hosté tak odjeli domů bez bodů. „I bod by byl pro nás dost cenný. Teď je ta situace hodně vážná. Hrát budeme do konce,“ dodal trenér Nesnídal.

Žebrák: Ťažký – Mašek, Lehocký, Jirovský, Nesnídal L. – Sklenář, Krejčí, Kebrle, Nesnídal D., Kuška F. – Dochtor. Střídal: Lorenc.

7.6.2011

SERVIS

Výroba - Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků 125 Kč Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků OBSLUHA PRÁŠKOVÉ LAKOVNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 125 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OBSLUHA PRÁŠKOVÉ LAKOVNY - Místo výkonu práce: Hostomice. Doplňující informace: předchozí praxe na obdobné pozici není nutná - zaučíme. Požadavky: přesnost, zručnost, spolehlivost, schopnost logicky uvažovat a vyjít si vstříc v malém týmu. Kontakt: emailem, telefonicky.. Pracoviště: Mandík, a.s. hostomice, Dobříšská, č.p. 550, 267 24 Hostomice pod Brdy. Informace: Sonja Bendová, +420 777 789 241/311 706 901. Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená STROJNÍCI - PRACOVNÍCI ÚKLIDU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: STROJNÍCI / PRACOVNÍCI ÚKLIDU - Místo výkonu práce: Žebrák. Požadavky: ŘP sk. B a jiné. Doplňující infomace: pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců - dále možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: 20 dní dovolené. Kontakt: telefonicky (od 8:00 do 17:00 hod.). Pracoviště: Marius pedersen a.s. žebrák, Skandinávská, č.p. 988, 267 53 Žebrák. Informace: Vladimír Vágner, +420 734 414 333. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 17 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - Místo výkonu práce: Zdice. Kontakt: telefonicky (Po-Pá, od 8:00-16:00 hod.).. Pracoviště: Kouba trans, s.r.o. - zdice, Čs. armády, č.p. 405, 267 51 Zdice. Informace: Josef Beránek, +420 731 615 081. Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 500 Kč Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků OPERÁTOŘI VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OPERÁTOŘI VÝROBY - Místo výkonu práce: Žebrák. Požadavky: manuální zručnost, samostatnost, obsluha přířezového stroje po zaškolení. Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní a životní pojištění po 3 letech zaměstnaneckého poměru, příspěvek na dopravu. Kontakt: osobně, telefonicky, emailem.. Pracoviště: Kalle cz s.r.o., Skandinávská, č.p. 995, 267 53 Žebrák. Informace: Ivana Velková, .

Zdice jdou ve šlépějích Komárova

Košťálek: Přebor má vyšší úroveň než třetí třída

Vojta Hubinger - bojovník se životem složil hymnu

Beroun /ROZHOVOR/ - Rocker a sportovec. Začínal v době, která nebyla bigbítu úplně nakloněná. Prošel řadou kapel, které většinou i založil. Jeho srdeční záležitostí je skupina Moped. Sportuje, udržuje se v kondici. Rock a sport propojil v hymně, složené „na míru“ florbalovému klubu v Králově Dvoře.

EXKLUZIVNĚ
-

Krupp se přijel podívat do Kladna a chválil

Kladno – Kladenským zimákem prošla za dlouhé roky řada obrovských hokejových hvězd. Maurice „Rocket“ Richard, Bobby Orr, Viktor Tichonov, Max Sušinskij či Alex Jašin, a to nepočítáme ty, kteří zde vyrostli. V pondělí zavítala do Kladna i historicky jedna z největších person německého hokeje, současný trenér Sparty Praha Uwe Krupp, který Deníku poskytl rozhovor.

-

Radost u Dostálů: když střílí otec se synem

Berounsko – Nižší fotbalové soutěže se přehouply do druhé poloviny a pomalu se rýsují adepti na postup.