Podlesí - Žebrák 2:0

Hosté přijeli s hodně defenzivní taktikou. Vytvořili před vápnem obranný val, přes který bylo těžké proniknout a spoléhali na brejkové situace. Na dostřel domácí branky se však v prvním poločase nedostali. Podlesí zahrávalo v prvním poločase hodně rohů, ale z nich se domácí nedokázali prosadit. Největší šanci tak měl Harvan po průniku Sedláčka po pravé straně, ale ve slibné pozici mířil vedle. Tentýž hráč pak o chvíli později zakončoval jeden z mála rychlých protiútoků střelou z pětadvaceti metrů, ovšem Ťažký míč vyrazil.

Ve druhém poločase domácí pokračovali v dobývání branky hostů a vstřelit vedoucí branku se jim podařilo v 56. minutě, když střídající Růžek proměnil centr Soukupa. Po vstřelené brance Podlesí rezignovalo na kombinační fotbal a začalo jen nakopávat míče. Hráči Žebráku ucítili šanci a začali domácím zatápět. Do vyložené šance se sice nedostali, ale zakončení Dušana Nesnídala a především Filipa Kušky mohla skončit mnohem hůře, než jen mimo branku.
Podlesí poté mohlo pojistit své vedení, gól mělo na kopačce několik hráčů. Růžek ve slibné pozici těsně minul vzdálenější tyč, stejně se vedlo i Soukupovi, který poté ještě spálil jasnou gólovku. Definitivní jistotu tak získali domácí až šest minut před koncem. Růžek byl o krok dříve u opuštěného míče, posunul si jej kolem obránce a byla z toho penalta. Tu Soukup s přehledem proměnil a utkání už se pak dohrálo bez větších vzruchů.

„Podlesí hrálo dobrý fotbal, a tak jsme se museli zaměřit na obranu. Ale ve druhé půli jsme přecházeli do protiútoku a je škoda, že jsme alespoň jeden gól nedali,“ uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

Branky: 56. Růžek, 84. Soukup (pen.). Poločas: 0:0. Rozhodčí: Brožek.

Žebrák: Ťažký - Jirovský, Barborka, Mašek, T. Lehocký - O. Kuška (Roztočil), F. Kuška, Kebrle, D. Nesnídal, L. Nesnídal - Tožička. ⋌(ml, sa)