Žebrák – Měchenice 3:3

Domácí začali náporem a hned v prvních minutách si vytvořili několik šancí. V 16. minutě se Žebrák dostal do vedení, když se prosadil Kuška. Poté hosté přidali a ve 25. minutě střelou z trestného kopu Sajdl vyrovnal na 1:1. O deset minut později se Měchenice dokonce dostaly do vedení, když nařízený pokutový kop proměnil opět Sajdl. Domácí ale dokázali ještě v prvním poločase vyrovnat, když se ve 45. minutě trefil Štěpnička – 2:2.

Po změně stran se Žebrák dostal do vedení hned ve 48. minutě, když se pohotovou střelou prosadil Tožička. Stav 3:2 ale vydržel jen minutu. Při útoku Měchenic nasměroval domácí Barborka míč nešťastně do své sítě – 3:3. Domácí pak od 68. minuty hráli bez vyloučeného Štěpničky, přesto se skóre již nezměnilo a zápas skončil remízou.

„I když nám ještě stále chyběl kapitán Krejčí, moji svěřenci podali dobrý výkon. Je škoda, že jsme neproměnili více šancí,“ uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

Branky: 16. Kuška F., 45. Štěpnička, 48. Tožička – 25. a 35. Sajdl, 49. vlastní. ŽK: Ťažký, Kára – Staněk, Prešinský, Trnka. ČK: 68. Štěpnička (Ž). Rozhodčí: Drábek T. Poločas: 2:2.

Žebrák: Ťažký – Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Kára, Knop, Kuška F., Kebrle, Tožička, Štěpnička. Střídali: Lehocký, Raška.