Žebrák – Nečín 0:0

První poločas byl vyrovnaný. Na první šanci se nečekalo dlouho. Hosté zahrozili již v sedmé minutě, Krůta ovšem na Ťažkého nevyzrál. Na straně domácích stojí z úvodu za zmínku trestný kop Krejčího, který skončil těsně nad břevnem. Poté se dostali hosté do dvou šancí, Gregor i Budinský ale mířili nepřesně. Domácí nezůstávali pozadu. Šance Štěpničky, Tožičky a Kureje ale gólem neskončily. První poločas tak skončil bez branek.

Po změně stran měli hosté více ze hry a několikrát se dostali i do slibné šance. Gregor, Krůta ani Čížek ale míč za záda brankáře Ťažkého nedostali. Domácí hrozili rychlými protiútoky, které mohl dvakrát úspěšně zakončit Tožička, který ale neuspěl. Gól poté nepřinesl trestný kop v podání Krejčího, ani střela Štěpničky. Zápas tak nakonec skončil bezbrankovou remízou.

„Chyběli nám opět tři hráči (Knop, Kuška, Pajer – pozn. red.), a tak dávám možnost hrát dorostencům Kurejovi, Kuncovi a Sklenářovi. Vedou si celkem dobře. Náš dnešní soupeř byl kvalitním mužstvem, a tak i s jedním bodem, který jsme vybojovali, musím být spokojen,“ uvedl trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

ŽK: Nesnídal, Tožička – Krůta, Viktorin. Diváci: 110. Rozhodčí: Pejša T.

Žebrák: Ťažký – Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal, Štěpnička, Lehocký, Kurej, Kebrle, Tožička, Krejčí. Střídali: Kunc, Kára, Sklenář.

Nečín: Koza – Viktorin, Vršecký, Novák Jan, Vacek, Krůta, Suchan, Čížek, Budinský, Gregor P., Gregor M. Střídal: Novák Jiří.

Václav Sameš