ŽEBRÁK – NEČÍN 5:0

V první půlhodině byly k vidění šance na obou stranách a domácí od inkasování dvakrát skvěle uchránil Ťažký. Ve 30. minutě se již skóre měnilo. Po kombinační akci se střelecky prosadil Dochtor. Hned o dvě minuty později už Spartak vedl 2:0, tentokrát se prosadil Nesnídal. V úvodu druhé půle pak hlavou přidal třetí branku Souček a začalo být jasné, že domácí směřují za vítězstvím. V 66. minutě pak Dochtor lišácky přehodil brankáře hostů a bylo to již 4:0. V samém závěru pak po výtečné kombinaci završil skóre na 5:0 další pěknou hlavičkou Souček. Žebrák je na druhém místě, v sobotu jej čeká zápas na půdě vedoucích Votic.

Branky: Dochtor 2, Souček 2, Nesnídal. Poločas: 2:0.

HÝSKOV – NOVO KLADNO 4:1

Domácí fotbalisté předvedli v prvním poločase skvělý výkon a hosté nevěděli kam dříve skočit. Poslední celek tabulky nakonec z řady šancí inkasoval čtyři branky a se stavem 4:0 o poločase ještě mohlo být Novo spokojeno. Po změně stran ovšem domácí zřejmě podlehli uspokojení, zvolnili a další gól již nepřidali. Naopak hosté dokázali vstřelit čestný úspěch. Hýskov je po pátém kole s deseti body na čtvrtém místě.

Branky: Choc, Bastl, Fiala, Sechovec – Kricek. Poločas: 4:0.

TOCHOVICE – HOSTOMICE 4:0

V souboji dvou celků, které měly před víkendem shodně sedm bodů jasně dominovali domácí fotbalisté. Ti v první půlhodině proměnili dva brejky, navíc pak Černý neproměnil penaltu, když trefil tyč. Posledních deset minut první půle ovládli sice hosté, střelecky se ale neprosadili. Pojistku Tochovice přidaly v 71. minutě, kdy Burger proměnil desítku. Tochovice pak ještě přidaly čtvrtou branku.

Branky: Černý, Valta, Burger, Partika. Poločas: 2:0.

MNÍŠEK – HOŘOVICKO B 4:1

Domácí měli skvělý nástup a v 10. minutě už to bylo 2:0. Hosté, kteří přijeli s hodně mladým celkem (věkový průměr 20,2 let) postupně vyrovnali hru v samém závěru půle snížil po brejku Ábel. Ve druhé půli sice byli hosté lepší, jenže neproměnili šance. Pelikán, Ábel a Šimůnek nedali sólo a domácí trestali. Na 3:1 zvýšil Mníšek v 70. minutě a čtvrtou trefu přidali domácí v samém závěru zápasu.

Branky: Novák 2, Znamenáček, Čížek – Abel. Poločas: 2:1. ⋌(vil)