Žebrák - Králův Dvůr 2:8 (2:1)

V prvním poločase nastoupili v dresu Králova Dvora převážně náhradníci a hráči širšího kádru. Králův Dvůr se dostal hned v 6. minutě do vedení, když střelu Minaříka, která se odrazila od tyče, doklepl do prázdné branky Vejmelka. Jenže pak úřadovali domácí. Střelu Nesnídala ještě králodvorský brankář vyrazil, v 10. minutě ale již bylo vyrovnáno. Obrana hostů nechala volného Štěpničku, který křižnou střelou mířil přesně k zadní tyči - 1:1. Poté se hrál fotbal se šancemi na obou stranách. Domácí brankář Ťažký byl ovšem téměř bez práce, protože cábelíci nedokázali trefit branku. Domácí hrozili rychlými protiútoky a děravou hostující obranu několikrát pořádně provětrali. A ve 25. minutě Štěpnička po sólu poslal Žebrák do vedení - 2:1. Poté měli sice hosté herní převahu, šance ale nedokázali zužitkovat. Na domácí straně pak mohl zvýšit D. Nesnídal, který postupoval sám na branku, mířil ale těsně vedle šibenice. Celkově podali Žebráčtí v prvním poločase velice dobrý výkon a po zásluze jej vyhráli.

Po změně stran postavili Králodvorští do zápasu deset čerstvých hráčů, navíc se jednalo většinou o hráče, kteří nastupují v základní sestavě. Králův Dvůr nastoupil do druhé půle v sestavě: Kolář - Trantina, Tlustý, Bláha, Bureš - Kyklhorn, Sabou, Kváča, Nejepsa - Veselý, Novák. Hosté mohli skórovat hned v úvodu druhé půle, Brankář Kačírek ale třikrát výtečně zasáhl. Cábelíci měli po celý druhý poločas drtivou převahu, domácí ale patnáct minut dokázali odolávat. Králův Dvůr spustil brankostroj až v 59. minutě, kdy se při rohu hlavou prosadil Kyklhorn. Vzápětí pak poslal hosty do vedení Sabou, který měl po parádní přihrávce Veselého snadnou úlohu - 2:3. Zbytek druhé půle se hrál téměř výhradně na polovině Žebráku. Na 2:4 zvýšil pěknou trefou Kváča a zblízka poté poslal míč do sítě Kyklhorn. Útočník Veselý poté přehodil vybíhajícího domácího brankáře a bylo to 2:6. V 81. minutě pak Kačírek fauloval Vejmelku a Kyklhorn z penalty zvýšil na 2:7 a završil tak hattrick. Definitivní podobu dal výsledku v závěru útočník Veselý, který se v 86. minutě trefil parádně z voleje.

Branky: Štěpnička 2 - Kyklhorn 3 (1 z pen.), Veselý 2, Kváča, Sabou, Vejmelka. Poločas: 2:1. Rozhodčí: Košťálek - Špicl, Kros.

Sestava Žebráku: Ťažký (46. Kačírek) - Barborka, Mašek, Roztočil, Nesnídal D., Kebrle, Štěpnička, Kuška O., Kuška F., Kára, Raška, Kurej T., Sklenář.