Žebrák - Kněževes 2:0

Domácí fotbalisté začali zhurta a hned ve 2. minutě Štěpnička orazítkoval tyč. Aby toho nebylo málo, tak vzápětí Krejčí poslal míč do břevna. Hosté se snažili postupně vyrovnat hru a v 9. minutě Paleček mířil z dálky mimo branku. Poté opět převzali aktivitu domácí hráči a ve 29. minutě se dočkali gólové odměny. Po přihrávce Filipa Kušky se střelecky prosadil Štěpnička. Vyrovnat poté mohl Sajner, Ťažký si ale s jeho střelou věděl rady. Ve 38. minutě opět hráči Spartaku rozezvučely tyče za brankářem Bláhou. Nejprve Dušan Nesnídal orazítkoval břevno a po chvilce zamířil Filip Kuška do tyče. O dvě minuty později se již Žebrák dočkal druhé branky, když Bláhu překonal Filip Kuška - 2:0.

Hosté po změně stran zlepšili hru a vytvořili si i několik šancí. Sajner s Palečkem ale neuspěli. Kněževes ve druhé půli také předváděla hodně ostrou hru. I přesto se ale Žebráčtí dokázali dostat do několika velkých šancí, jenže nikomu z domácích hráčů se již nepodařilo Bláhu překonat utkání tak skončilo výsledkem 2:0. Žebrák po osmém kole okupuje třetí místo, na vedoucí Dobřichovice ztrácí tři body.

Branky: 29. Štěpnička, 40. Kuška F. Rozhodčí: Stádník. ŽK: Kuška O. - Čihař, Žihla, Čechák. Diváci: 100. Poločas: 2:0.

Žebrák: Ťažký - Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Štěpnička, Kuška O., Kuška F., Kebrle, Nesnídal D., Krejčí. Střídali: Mašek, Raška, Kurej.

Václav Sameš