S přehledem odehrály utkání zadní řady Žebráku v čele s brankářem Kačírkem. Dobrý výkon podala střední i útočná řada Spartaku, i když hosté vstřelili z řady šancí jen tři branky. Každopádně díky zisku tří bodů se Žebrák udržel na třetím místě tabulky a vzhledem k tomu, že bodoval v pátém utkání v řadě, má nyní na kontě 43 bodů. Za zmínku určitě stojí fakt, že v posledních pěti zápasech si Žebrák připsal celkem třináct bodů při skóre 23:2!

Kněževes – Žebrák 0:3

Spartak vstoupil do utkání aktivně a v 9. minutě se dostal do vedení. Filip Kuška po pěkné akci přihrál Tožičkovi, který překonal domácího brankáře – 0:1. I nadále měli šance především hosté. Kára, Tožička nebo i další Spartakovci ale pěkné akce nedokázali přesně zakončit. Žebrák se dočkal pojištění vedení až v samém závěru poločasu. Štěpnička ve 43. minutě přihrál volnému Dušanovi Nesnídalovi, který pohotovou střelou zvýšil gólem do šatny na 0:2.

Družstvu Žebráku se pak na výbornou vydařil i vstup do druhého poločasu. Hned ve 47. minutě totiž zaspala domácí obrana a toho využil Štěpnička, který upravil na 0:3. Oba celky se poté snažily ještě gólově prosadit. K vidění byly šance na obou stranách, domácí ani hosté se ale již z gólu neradovali. Nakonec si tedy Žebrák připsal čtvrté vítězství na půdě soupeře v letošní sezoně. „I když jsme vyhráli „jenom“ tři nula, jsem rád za další výhru na hřišti soupeře. A třetího místa v tabulce si musíme vážit,“ uvedl po vítězném utkání trenér Žebráku Miroslav Nesnídal.

Branky: 9. Tožička, 43. Nesnídal D., 47. Štěpnička. Rozhodčí: Stádník. Poločas: 0:2. Diváci: 70.

Sestava Žebráku: Kačírek – Barborka, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Štěpnička, Kára, Kebrle, Nesnídal D., Tožička, Kuška F. Střídali: Kuška O., Raška, Mašek.