Žebrák - Městečko 3:0

V úvodních dvaceti minutách se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Na straně Žebráku zahrozil Krejčí a poté i Štěpnička, skóre se ale neměnilo. Na druhé straně se střelecky neprosadil P. Šnídl. V 19. minutě se již Žebrák dostal do vedení, když pěknou akci zakončil pohotovou střelou Libor Nesnídal.Poté měli více ze hryhosté, svéšance neproměnili. Hosté se také ve 35. minutě dožadovali penalty, rozhodčí ale viděl situaci jinak.

V úvodu druhé půle se Městečko snažilo vyrovnat, jejich útoky ale domácí obrana dokázala eliminovat. Naopak domácí se stále více tlačili do útoku a v 60. minutě také pojistili vedení, když se po rychlé akci prosadil O. Kuška. Hosty mohl následně vrátit do zápasu P. Šnídl, který ale poslal míč do břevna. V 71. minutě Žebrák definitivně pojistil své vedení, když se střelecky prosadil Štěpnička. Poté mohl Žebrák přidat i další góly, střelecky se ale domácím již nedařilo.

Branky: 19. Nesnídal L., 60. Kuška O., 71. Štěpnička. Rozhodčí: Švejda. ŽK: Kuška O., Nesnídal D. - Urban, Kučera, Šnídl P. Diváci: 110. Poločas: 1:0.

Žebrák: Ťažký - Mašek, Jirovský, Nesnídal L., Roztočil, Štěpnička, Kuška O., Kuška F., Kebrle, Krejčí, Nesnídal D. Střídal: Raška.