Žebrák - Mníšek 6:2

Domácí vstoupili do zápasu aktivně a hned ve 3. minutě sedostali do vedení, když Krejčí proměnil pokutový kop. V 7. minutě již vedl Žebrák 2:0, když separádní křižnou střelou prosadil Štěpnička. Žebrák pokračoval ve značné převaze, ve stoprocentních šancích se ocitli postupně Tožička, Štěpnička a Krejčí, skóre se ale aniv jednom případě neměnilo. Hosté hráli hodněodevzdaně av prvním poločase téměř neohrozili domácí branku. Naopak na domácích byla vidět velká touha po vítězství. Ve 35. minutě Žebrák zvýšil na rozdíl tří branek. Volný Kuška udělal kličku vybíhajícímu brankáři a zakončil do prázdné branky. O čtyři minuty později mohl skórovat i Kebrle,z hranice malého vápna ale nastřelil břevno, o kterého se míč odrazil na čáru a zpět dohřiště. Čtvrtého gólu se diváci dočkali ve 44. minutě a byl vskutku výstavní.KapitánŽebráku Krejčí vypálil z dobrých pětadvaceti metrů a míč skončil v levéšibenici -4:0.

Ve druhé půli se již hrál vyrovnaný fotbal. Jako první se do šance dostal kapitán Mníšku Talůžek, který ale z otočky přestřelil. V 53. minutě se již hosté dočkali snížení, když po pěkné uličce Talůžek přehodil vybíhajícího brankáře. Drama se ale nekonalo. V 68. minutě zakončil pěknou kombinační akci Kuška a bylo to 5:1. O pět minut později pak Štěpnička parádní střelou zvýšil na 6:1. Vzápětí se ozvala z amplionů zpráva, že Rožmitál prohrává v Petrovicích o čtyři góly a domácí tak pomalu mohli chystat oslavu udržení. V závěru utkání mohli hosté zmírnit porážku, dvě tutové šance ale hosté neproměnili. Přesto se v poslední minutě Mníšek dočkal gólu, když po akci Talůžka zakončil do prázdné branky Kropáč.

Branky: 3. a 44. Krejčí (první z pen.), 7. a 73. Štěpnička, 35. a 68. Kuška F. - 53. Talůžek, 88. Kropáč J. Poločas: 4:0. Diváci: 100.