Všenory – Žebrák 4:2

Domácí začali hodně špatně. V 7. minutě sice pálil Krčil těsně vedle žebrácké branky, pak ale byli vidět hlavně hosté ze Žebráku. A ve 20. minutě se hosté také radovali z vedoucího gólu. Střelu Dušana Nesnídala brankář Bezkočka neudržel a dobíhající Michal Dochtor poslal míč do sítě – 0:1. Diváci, kteří věřili, že jedna vlaštovka jaro nedělá, byli vyvedeni z omylu o pět minut později. Žebrák zahrával trestný kop ze čtyřiceti metrů a tvrdá střela kapitána Krejčího prošla brankáři Bezkočkovi do sítě. Žebrák tedy vedl 2:0. Po chvíli mohl snížit Dražný, který měl na kopačce gól, jenže trefil jen brankáře Kačírka. Gólman Žebráku se pak vyznamenal i při následné střele exligisty Luďka Zelenky. V 35. minutě ovšem domácím pořádně zatrnulo, když se střela Krejčího odrazila od břevna na brankovou čáru. Jak už to ve fotbale bývá, když jeden celek promarní šanci, druhý po chvilce skóruje. To platilo i tentokrát. Ve 42. minutě poslal Zelenka dlouhý míč za obranu hostů a Dali gólem do šatny snížil na 1:2.

Do druhé půle vstoupily Všenory hodně aktivně, do 60. minuty ovšem obranná tvrz hostů odolávala. Pak ovšem přišel pro Žebrák hodně smolný okamžik, kdy jeden z obránců poslal centr Zelenky za záda vlastního brankáře. O tři minuty později již lídr vedl. Čuba orazítkoval břevno a dobíhající Zelenka doklepl míč do branky. Aby toho nebylo málo, tak v 67. minutě Feglar prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Poté se již stav nezměnil a hosté tak po solidním výkonu odjeli s prázdnou.

Žebrák: Kačírek – Barborka, Jirovský, Roztočil (Mašek), Lehocký, Nesnídal L. (Mička), Kuška, Kebrdle, Nesnídal D., Krejčí, Dochtor.