Žebrák – Hostomice 2:0

Hosté začali aktivně a domácí obrana si nemohla stěžovat na nedostatek práce. Průniky Vyskočila a Kačírka ovšem domácí i za pomoci brankáře Ťažkého dokázali zastavit. S postupem času o sobě dali vědět i domácí, jenže Krejčí ani Tožička na brankáře Bohuňka nevyzráli. Hostomice se mohly dostat do vedení v samém závěru prvního poločasu, když ve 45. minutě útočník Vyskočil vystihl domácí malou domů a následně postupoval sám na branku. Žebrácký brankář Ťažký mu ale tutovku zneškodnil.

Po změně stran byl k vidění vyrovnaný fotbal a v 58. minutě se diváci dočkali také gólu, když se po přihrávce Káry prosadil Tožička – 1:0. Hostomice nesložily zbraně a následně se dostaly do několika šancí, vyrovnat ale hosté nedokázali. V samém závěru pak definitivně rozhodl o vítězství Žebráku Krejčí, který v 88. minutě zvýšil na 2:0.

Branky: 58. Tožička, 88. Krejčí. Rozhodčí: Divílek. ŽK: Lehocký, Nesnídal L., Knop, Tožička, Křivohlavý. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Žebrák: Ťažký – Lehocký, Jirovský, Roztočil, Nesnídal L., Kára, Knop, Kuška F., Kebrle, Tožička, Krejčí. Střídali: Zelenka, Křivohlavý, Pajer.

Hostomice: Bohuněk – Sluka, Vaverčiak, Kuba, Kovacs, Velebil, Kuba V., Palivec, Kačírek, Vyskočil, Lisý. Střídal: Rybák.