Žebrák – Týnec 3:1

Fotbal, I. B třída, sk. E

V první půli se střídaly útoky na obou stranách. Domácí byli nebezpeční především ze standardních situací, hosté zase zahrozili z rychlých protiútoků. Ani jeden celek ale nedokázal v prvním poločase skórovat. Po změně stran se již diváci dočkali gólů a to především na straně domácích. V 52. minutě se Žebrák dostal do vedení, když Hadraba doslova prokličkoval obranou Týnce a svou akci zakončil přesnou střelou – 1:0. Hosté se poté snažili o vyrovnání, ale Veselý, Kaňka ani Moravec na Ťažkého nevyzráli. Poté převzali iniciativu opět domácí hráči a po přihrávce Kebrleho upravil na 2:0 Draxler. V 70. minutě pak bylo pro domácí ještě lépe, když Knop tvrdou střelou zvýšil již na 3:0 pro Žebrák. Vedení domácích poté mohl navýšit Draxler, který ale pokutový kop nařízený za faul na Kušku neproměnil.

V 78. minutě pak uviděl červenou kartu domácí Kára a Žebrák tak čekalo v závěru utkání oslabení. Hosté se snažili početní výhodu zužitkovat. Vytvořili si územní převahu, kterou nakonec přetavil ve snížení Moravec. Více ale domácí fotbalisté Týnci nedovolili a připsali si tak do tabulky další tři body.

Branky: Hadraba, Draxler, Knop – Moravec. Rozhodčí: Vodička M. ml. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

Spartak Žebrák: Ťažký – Lehocký, Jirovský, Nesnídal, Roztočil, Kára, Draxler, Knop, Kebrle, Hadraba, Barborka. Střídali: Kuška, Procházka, Kundrát.