Králův Dvůr – Kolín 2:1 (0:1)

Domácí byli sice lepším týmem, ale jako první udeřili hosté. Nejprve trefili tyč, po chvíli už byl Štoček úspěšný. „Gól Kolína padl po standardní situaci ze strany, míč propadl na zadní tyč, kde se k němu dostal hráč Kolína, který ho vrátil před bránu a tam to Štoček z první trefil," popsal branku hostů ve své síti gólman domácích Jiří Krček.

To však nebylo ze strany Kolína vše. „Další šanci měli hosté několik minut předtím, kdy hlavičkou trefili tyč, ale naštěstí se balon odrazil k nám. Jinak jsem nic složitého řešit nemusel," řekl Krček. Jeho týmu prospělo i vyloučení hostujícího Jelínka, takže Kolín hrál přes celý poločas o deseti.
Nástup do druhé půle vyšel domácím skvěle, když po patnácti vteřinách vyrovnal Adam Hájek. Diváci i lavička hostů byla dobře informována o dění na dalších stadionech, kde se hrálo také o záchranu.

Cábelíci hosty hodně zatlačili a v nastaveném čase se dočkali odměny, když míč dorazil do sítě Daniel Zelenka. Králův Dvůr se tedy rozloučil se sezonou vítězně, Kolín smutní. „Určitě jsme moc rádi, že se nám podařilo rozloučit se s fanoušky a celou sezonou vítězně. Celý zápas jsme měli obrovský tlak a jsem rád, že jsme to nakonec zvládli a vyhráli," uvedl Jiří Krček.

„Nemůžeme truchlit nad posledním utkáním. Šancí vyhnout se sestupovým starostem jsme měli v průběhu sezony mnoho," posteskl si trenér Kolína Tomáš Staněk.