Sp. Příbram - Loděnice 5:2

Fotbalisté Spartaku začali hodně aktivně a během čtvrthodiny se dostali zaslouženě do vedení po brankách obou útočníků. Pak ale trošku polevili, čehož soupeř využil ke snížení. Závěr první půle už znovu patřil Spartaku, který po jednom z rohů udeřil potřetí. Tentokrát se ze vzduchu trefil Gregořica.

Po obrátce pokračovala hra na jednu branku, ale defenzíva Loděnice odolávala. Až v 80. minutě prošel přes tři protihráče Voříšek, naservíroval míč před prázdnou branku Smejkalovi, a ten posunul skóre na 4:1. O čtyři minuty později pak fauloval Patejdl v pokutovém území Dražana a nařízenou penaltu proměnil jeho protějšek Poplštein - 5:1. V době, kdy už příbramští fotbalisté oslavovali snadné a vysoké vítězství, vypálil za hranicí šestnáctky mladíček Vaněk a gólmanovi Spartaku jeho střela proklouzla mezi prsty - 5:2.

Branky: 6. Svoboda, 15. Voříšek, 43. Gregořica, 80. Smejkal, 84. Poplštein z pen. - 25. Pospíšil, 91. Vaněk. Rozhodčí: Brda. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 3:1.

Sp. Příbram: Poplštein - Kareš (84. Trefný), Pravda, Houdek, Lantora - Dražan, Smejkal, Kuba (57. Čupalka), Gregořica (57. Černý) - Svoboda, Voříšek.

Loděnice: Patejdl - Paleček, Mráz, Kovač, Slavík, Dostál, Novák, Vyskočil, Herejt (70. Bělecký), Grau (80. Vaněk), Pospíšil