Mutějovice – Loděnice 0:5

První půlhodina moc zajímavého fotbalu nepřinesla. Oba celky využívaly většinou jen dlouhé míče, málo kombinovaly a střelby bylo jako šafránu. Navíc obě strany víc komentovaly rozhodnutí rozhodčího, než aby se soustředily na hru. Důležitý moment přišel v 33. minutě. Novák vysunul po pravé straně F. Pospíšila a jeho následnou přihrávku odvrátil domácí stoper Rosa jen pod břevno vlastní branky. Po chvíli nevyzrál domácí Sajner na Mišku a z protiútoku zelenobílí udeřili. Novák vysunul kolmicí Herejta, který obešel vybíhajícího brankáře a do prázdné branky zavěsil – 0:2. Těsně před koncem poločasu došla trpělivost rozhodčímu s nedisciplinovaným Sajnerem a po opětovné kritice pro něj utkání skončilo.

Hned v úvodu druhé půle přidali hosté třetí gól. Baštář vybídl na polovině hřiště k úniku Nováka, který po levé straně potáhl míč a přesným centrem před branku našel nabíhajícího Herejta, jenž hlavou nedal domácímu brankáři šanci. V dalším průběhu už hostující hráči dominovali, ale další příležitosti zůstávaly nevyužity. Domácí hráči spoléhali již jen na brejky, které se jim nedařilo dotáhnout až do konce. Až v 70. minutě se skóre zápasu měnilo, když si stoper Kapoun srazil do branky střílený centr Mráze. Poslední slovo do podoby výsledku přinesla 82. minuta, kdy Mráz křižnou střelou prostřelil brankáře Melče.

Loděnice: Miška – Paleček, Pospíšil J., Majer, Frydrych – Pospíšil F. (67. Lukačovič), Miška Mich. (85. Aduwa), Mráz, Baštář (77. Bojko) – Novák, Herejt.