Loděnice - Nová Ves 1:0

V prvním poločase byli aktivnější hostující fotbalisté, kteří se vyrovnali s podmínkami utkání a snažili se prosadit rychlými akcemi vedenými po stranách a centrovanými míči. Zelenobílá obrana výborně dirigovaná Herejtem však odolala a kromě velkého počtu rohů hosté z převahy nic nevytěžili. Postupem času se hra vyrovnávala, ale dlouho se žádný celek nedostal do vyložené šance, střely ze střední vzdálenosti nebyly dostatečné důrazné nebo přesné. Až ve 37. minutě se po pravé straně dostal Bouška sám před Patejdla, na loděnického strážce si však nepřišel, ten jeho pokus vyrazil na roh.

Druhý poločas přinesl podstatně více vzruchu. Rozhodující moment utkání přišel již ve 49. minutě. Průnik F. Pospíšila zastavila hostující obrana pouze faulem a z nařízeného trestného kopu ve vzdálenosti asi dvaadvaceti metrů od branky udeřilo. K jeho zahrávání se postavil Herejt a technickým pokusem obstřelil zeď a rozvlnil síť za překvapeným Peckou - 1:0. O dvě minuty později mohlo být vyrovnáno. Po pravé straně unikl Šváb a centrem před branku našel Podzemského, který ale branku přestřelil. V 64. minutě se loděnický tábor radoval podruhé, bohužel předčasně. F. Pospíšil se před pokutovým územím prosadil přes obránce a přesnou přízemní střelou překonal Pecku. Rozhodčí však branku pro údajný nedovolený zákrok neuznal. Největší šanci na vyrovnání dostali hosté v 73. minutě. Střídající Holan zakončil svůj únik elegantní letkou přes ležícího Patejdla a po poradě rozhodčího s asistentem byl nařízen pokutový kop. Střelu Németha k pravé tyči však dokázal Patejdl výborným zákrokem zneškodnit. V 80. minutě mohl přidat pojistku F. Pospíšil, když na hranici šestnáctky obešel tři obránce, ale jeho střela těsně minula levý horní roh branky. V závěru už nadšeně bojující zelenobílí vydřené tři body udrželi. Stínem zápasu bylo vyloučení M. Šmída po skončení utkání, když neovládl svojí nervovou soustavu po provokaci protihráče.

Branka: 49. Herejt. Rozhodčí: Kubečka. ŽK: 3:0. ČK: Šmíd (L). Poločas: 0:0. Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:8.

Loděnice: Patejdl - M. Šmíd, Herejt, Slavík, Frydrych - Bojko (62. Vyskočil), Grau, Mráz, Dostál - F. Pospíšil (85. Bělecký), Novák (87. Miška).

Nová Ves: Pecka - J. Petrák, Kukol, Német, Havelka - Bouška, O. Petrák, Suchan, Durdil - Šváb, Podzemský (60. Holan).