Loděnice – Mýto 8:1

Na první gól se nečekalo dlouho. Již v 5. minutě si Novák pohrál s obranou soupeře, aby poté předložil míč volnému Herejtovi, který bez obtíží otevřel účet utkání. O dvě minuty později si oba hráči role vyměnili. Herejt našel na desítce nepokrytého Nováka, který přízemní střelou překonal brankáře hostí – 2:0. Hráči Mýta se dostali poprvé do šance v 10. minutě, po nevydařeném ofsajd-systému Loděnice, Kovač ovšem stačil celou situaci vyřešit. Po chvilce přidali zelenobílí třetí gól. Dostál si narazil s Novákem, prošel mezi obránci a přehodil bezmocného brankáře – 3:0. A když v 19. minutě ukončil další obléhání hostující branky prudkou střelou Bělecký, bylo o osudu utkání rozhodnuto – 4:0. V dalším průběhu ubrali loděničtí fotbalisté na pohybu. Začalo přibývat nepřesných přihrávek a navíc při zlepšené obraně Mýta, začaly brankové příležitosti ubývat. Ve 30. minutě musel Miška po průniku hostujícího útočníka vyřešit jeho sólo. Naopak ve 42. minutě odmítl navýšení náskoku volný Dostál, když ani nadvakrát z několika kroků nedokázal překonat brankáře Mýta.

Začátek druhého poločasu připomínal závěr prvního. V 51. minutě byli hosté blízko dosažení branky, ale střela z trestného kopu skončila na tyči. Teprve 63. minuta přinesla další změnu výsledku. To si do pokutového území naběhl Frydrych, prošel mezi obránci a prudkou střelou zavěsil – 5:0. O dvě minuty později dovolila hrubka loděnické obrany Mýtu dosáhnout čestného úspěchu. V 68. minutě se měnil opět stav zápasu. To zafungovala spolupráce útočné dvojice. Herejt uvolnil Nováka, ten obešel i brankáře a poslal míč do prázdné branky – 6:1. V 71. minutě byl Novák blízko hattricku, když z trestného kopu trefil břevno a odražený míč nedokázal Majer zblízka dopravit do sítě. O čtyři minuty později se vydal na výlet Grau, přesným centrem našel v šestnáctce hlavu Dostála, a ten si přidal do deníčku jednu méně obvyklou branku. Brankový účet utkání uzavřel v 82. minutě po zpětné přihrávce Nováka další prudkou střelou Bělecký – 8:1.

Pokud to klimatické podmínky dovolí, mělo by se v neděli ve Bzové od 15 hodin hrát utkání o naději mezi rezervou Hořovicka a loděnickými fotbalisty.

Branky: Novák 2, Dostál 2, Bělecký 2, Herejt, Frydrych. Rozhodčí: Pos ml. Poločas: 4:0.

Loděnice: Miška (46. Sklenář), Paleček (46. J. Šmíd), Kovač, Grau, Majer (80. Vyskočil), Bělecký, Frydrych (85. Paleček) – Dostál, Vyskočil (46. Bojko), Herejt, Novák.