Všeradice – Loděnice B 1:2

Od začátku utkání se akce střídaly na obou stranách. První udeřili domácí. V 15. minutě rozehráli Všeradičtí dobře trestný kop, zelenobílí nedokázali na zadní tyči pokrýt naskakující hráče a Laitl hlavou zblízka rozvlnil síť. Po chvíli ovšem hosté dokázali vyrovnat. Na výborně kopnutý roh Nováka naskakoval na zadní tyči Aduwa, ale domácí Suchý před ním poslal míč do vlastní branky.

Po půlhodině hry mohl poslat Loděnici do vedení Petráček, který ale z deseti metrů přestřelil. Gólem pak neskončil ani velký závar před brankou hostů, když Lodničtí vykopávali míč z brankové čáry. Ve 39. minutě pak vyzkoušel domácího brankáře hezkou střelou Slavík a hned z protiútoku nastřelil Mackovič břevno. Ve 44. minutě přišel rozhodující moment utkání. Aduwa přesnou přihrávkou poslal do úniku Nováka a nejlepší loděnický střelec mířil přesně.

Domácí celek začal druhý poločas aktivně, brzy se ale hra vyrovnala. Na straně hostů několikrát přestřelil Aduwa, poté se do dvou tutovek dostaly Všeradice, domácí hráči ale na brankáře hostů nevyzráli. Ve zbytku utkání spoléhali hosté na rychlé protiútoky, ale žádný z nich se nepodařilo dotáhnout do úspěšného zakončení.

Naopak domácí si dlouhými míči vynutili tlak, ale když v 78. minutě Miška vytlačil vynikajícím zákrokem vydařenou hlavičku domácího útočníka, tak si další tutovku už nevypracovali. I proto, že se do jejich hry vkrádala čím dál větší křeč a pozorně bránící zelenobílí dovedli utkání k překvapivému zisku tří bodů. Výkon pana rozhodčího Pecky si zaslouží velkou pochvalu. Utkání řídil s přehledem, nechával hře spád a přispěl velkou mírou ke klidnému průběhu zápasu.