Loděnice - Lhota 1:1

Začali přitom aktivněji a už v 9. minutě si na centr Mačury naskočil Vitásek, jehož hlavičku z několika kroků ještě Sklenář zastavil, ale na dorážku už neměl nárok – 0:1. Teprve obdržená branka domácí hráče probudila a už v 11. minutě poprvé přehráli hostující obranu, Dostál však zakončil nepřesně. Postupem času zatlačila Loděnice soupeře do defenzivy a začala si vytvářet příležitosti. Herejta vychytal výborným vyběhnutím brankář Šimek, pak si poradil i s přízemní ranou Mráze. Prudká Majerova hlavička zase letěla nad. Až ve 42. minutě se zase připomněli hosté, když agilní Vitásek přiťukl míč Mačurovi, a ten vydařenou střelou těsně minul pravou tyč.

Ve druhém poločase měla hra podobný průběh, ale vzruchu před brankami bylo méně. Paradoxně byli domácí blízko vyrovnání v 55. minutě, kdy Mrázův centr srazil hostující obránce na tyč vlastní branky a u odraženého míče byl nejdříve brankář Šimek. Poté pěkně pálil Frydrych, ale Šimka nepřekvapil, stejně jako na druhé straně Vitásek Sklenáře.

Postupem času začínala být hra domácích křečovitá, hosté se soustředili na obranu a drobení hry. Když už se zdálo, že Lhota tři body uhájí, tak se zelenobílým vydařil poslední útok. V 92. minutě Herejt uvolnil ve vápně Dostála a tomu se přece jen podařilo poslat míč pod Šimkem do sítě – 1:1.

Vzápětí byli ještě za vzájemný konflikt vyloučeni jak domácí Šmíd, tak hostující Podraný a hned poté utkání, které se dohrávalo v nervózní atmosféře, skončilo.

Na úrovni zápasu se projevilo množství absencí v obou týmech. Za herní aktivitu by si domácí celek zasloužil více než bod za nerozhodný výsledek, na druhé straně zachráněná remíza v samotném závěru také zvyšuje sebevědomí mužstva.

Poslední utkání na hřišti soupeře sehrají Loděnice v neděli v Nové Vsi.

Loděnice: Sklenář - Paleček, Kovač, Majer, Frydrych - Mráz, Dostál, Miška, Vyskočil (75. J. Šmíd) - Herejt, Novák (75. Bělecký).