Loděnice – Branov 2:2

Zápas začal pro domácí skvěle. Hned ve třetí minutě hasili hosté průnik Herejta ve vápně jen za cenu faulu a nařízenou penaltu Novák s přehledem proměnil. Loděničtí pak mohli přidat další góly, hlavičky Baštáře a Herejta ale v brance neskončily. Gól pak nepřinesl ani výborný volej Herejta, který zastavil tělem Horn. Poté pokračovala převaha domácích, pozorně bránící hosté je ale do šancí nepouštěli.

Vzruch přinesl až závěr poločasu. V 35. minutě nejprve brankář Koch vyrazil střelu Vaňka, o dvě minuty později se však domácí hráči radovali. Dlouhý pas Kovače si zpracoval Herejt a po narážečce s Vaňkem poslal technickou střelu z dvaadvaceti metrů do levé šibenice – 2:0. Hosté odpověděli vzápětí. O minutu později zastavil Frydrych únik Šindeláře jen za cenu faulu a při následném trestném kopu Baštář nepříjemně tečoval míč. Patejdl sice míč vyrazil, jenže u dorážky byl první Kuchař, který snížil na 2:1. V závěru poločasu pak měly oba celky po jedné šanci, Frydrych ani Šindelář ale neuspěli.

Ve druhém poločase předvedli domácí nejhorší výkon jara na svém hřišti. A již ve 48. minutě bylo vyrovnáno. Dva hráči hostí přehráli celou obranu zelenobílých, Kruba jednoduše prostrčil míč mezi obránci na nabíhajícího Krause a jeho bodlo s trochou štěstí skončilo v síti – 2:2. Hosté pak chtěli strhnout vedení na svou stranu, jenže Šindelář s Dochtorem si vylámali zuby na Patejdlovi. V 71. minutě dokonce pomohlo domácím břevno. V závěru se ještě pokusili domácí o zisk všech tří bodů, ale jejich snahu negovaly nepřesnosti v kombinaci, slabé zakončení, a také snaha prosadit se vzduchem, ale v tomto prostoru kraloval bezpečně hostující stoper Cihelka.

Loděnice: Patejdl - Frydrych, Kovač, J. Pospíšil, Baštář - F. Pospíšil, Grau, Mráz , Vaněk - Novák, Herejt.