Třetiligové fotbalisty Králova Dvora čeká po návratu ze soustředění závěrečné utkání ve skupině na turnaji S.O.S. Dekorace cup, který se hraje na Vyšehradě. Cábelíci se v neděli od 14 hodin utkají s Viktorií Žižkov B. V případě, že v tomto utkání Králův Dvůr vyhraje, nebo případně i remizuje, bude jej pak čekat utkání o třetí místo. Porážka by znamenala odsun na čtvrté místo ve skupině a následně utkání jen o sedmé místo.

Divizní fotbalisty Hořovicka čekají ještě dva zápasy ve skupině na turnaji ve Štěrboholech. V sobotu od 13.30 hodin změří hořovičtí fotbalisté síly s mužstvem Loko Vltavín. Ten na turnaji zatím odehrál šest zápasů, ve kterých si připsal jedno vítězství, tři remízy a dvě porážky. Dodejme, že Hořovicko zatím v turnaji má bilanci tří vítězství a po jedné remíze a porážce při skóre 13:5.

Ve čtvrtek 25. února se pak odehraje odložené utkání, ve kterém Hořovicko změří síly s domácí Viktorií Štěrboholy. Ta zatím na turnaji neuhrála ani bod a po čtyřech utkáních má skóre 2:18.

Fotbalisté Českého Lva – Unionu Beroun po návratu ze soustředění sehrají závěrečný zápas ve skupině na turnaji ve Štěrboholech. Berounští již nemohou skončit lépe, než na osmém místě v tabulce. Tentokrát v neděli od 11.30 hodin změří síly s ČAFC Praha, který je po podzimu na druhém místě pražského přeboru a na turnaji v pěti zápasech zatím vybojoval pět bodů.