„Získali jsme do obrany Sládka z Drozdova, jinak nemáme nic nového,“ poznamenal trenér Spartaku, který chtěl během zimní přestávky posílit mužstvo o útočníka. „Snažili jsme se získat útočníka, ale bohužel se to nepodařilo. Měli jsme něco rozjednaného, ale všechno to padlo. Začneme tedy jen s touto jednou změnou,“ uvedl Miroslav Nesnídal, který dodal, že Roztočil odešel ze Žebráku do Stašova.

S marodkou nemají v táboře Spartaku v poslední době problémy. „Marodka nás naštěstí netrápí, ale to se může kdykoliv změnit. Nerad bych to zakřikl,“ zmínil trenér Nesnídal, který zmínil, že v průběhu přípravy se Žebráckým vyhýbala zranění.

Celkově panuje s přípravou spokojenost. „Hráli jsme sedm přípravných zápasů. Ty výsledky byly většinou dost divoké, ale bylo to také dané tím, že jsme chtěli vystřídat hráče, aby to netáhlo jen jedenáct lidí. Dávali jsme možnost i dorostencům, aby je to bavilo. Pro některé to byla obrovská zkušenost,“ zmínil trenér Nesnídal, který již vyhlíží první jarní mistrovský zápas. K němu Žebrák vyrazí na půdu Šemíků. První vzájemný zápas letošní sezony vyhrál Spartak jasně 6:0, trenér Nesnídal ovšem nečeká v sobotu lehké utkání. „Oni hrají kombinačně dobře, je to kvalitní mančaft, určitě je nepodceníme,“ zmínil trenér Žebráku, který také poznamenal, s čím Spartak do Neumětel pojede. „Pokud se chceme pohybovat hodně vepředu, tak musíme vyhrát. Ale uvidíme jak to dopadne. Oni taky potřebují body, doma nikdo nechce ztrácet,“ doplnil trenér Nesnídal.