Amatérskou regionální ligu hraje osm dívčích družstev z Čech. Podle berounského Václava Roztočila nemá ČSLH zájem pro tyto kluby organizovat soutěž, a tak si ji rozlosovaly samy a hrají krásný hokej již od října.

V současné době jsou odehrány zápasy v základní skupinách, které byly rozlosovány následovně: Skupina Sever: Beroun, Jičín, Náchod a Lovosice, skupina Jih: ESA Praha, Tábor, Soběslav a Č. Budějovice. "Na zvláštní, odmítavý přístup ČSLH děvčata reagovala svými přednostmi, což jsou bojovnost, herní nadšení a láska ke hře. Odmítavý přístup svazu je zvláštní v současné době, kdy se strany svazových činovníků znějí plamenné řeči o nutnosti podpory ženského hokeje. Přitom tady hraje na 200 hráček, o které není zájem a které si musí pořádat mistroství Čech samy," zlobí se Václav Roztočil.

V Lovosicích Amazonky hrající na tři útoky začaly utkání svižně, když již v 15. vteřině proměnila svoji šanci Petra Šeflová. Pak ale koncovka Berounu odešla, a i když byl herně lepší, do poslední části šel s jednogólovým mankem.

Teprve pak houževnaté hokejistky z Lovosic přetlačil, když trenér Berouna stáhl sestavu na dvě pětky a na hře se to hned projevilo. Po gólu na 2:2 s hole Šarloty Tomasco se průběh hry zásadně proměnil a Beroun ovládl hru. Navíc se rozstřílela "krasobruslařka" Agáta Koukolová a rozhodla utkání třemi krásnými góly.

Výhra 5:2 a vítězství ve skupině Sever jsou krásnými dárky pod vánoční stromeček Amazonek.

HC Lovosice - Amazonky Beroun 2:5 (1:1, 1:0, 0:4). Branky Berouna: Koukolová 3, Š. Tomasco, Šeflová.

Tabulka skupiny Sever

1. Berounské Amazonky 6 4 0 1 1 23 : 8 13

2. HC Lovosice ženy 6 3 1 0 2 21 : 11 11

3. Holkey Náchod 6 2 0 0 4 13 : 25 6

4. HC Manki Jičín 6 2 0 0 4 12 : 25 6

Skupinu jih vyhrál HC ESA Praha a bude tak soupeřem Amazonek Beroun v semifinále soutěže po novém roce.