BEROUN – TŘEBÍČ 0:2

Mužstvo Medvědů nastoupilo v solidní sestavě. Ze Sparty přijel kromě Žalčíka vypomoct i Forman. Naproti tomu Třebíč sice přijela nabuzena vítězstvím nad Olomoucí, jenže také v okleštěné sestavě. Zápas domácím nevyšel podle představ. Pár šancí sice měli, jenže naložili s nimi mizerně. Navíc Medvědi byli i nedisciplinovaní a druhou početní výhodu Třebíč využila. Dietz nahodil od modré puk do klubka hráčů, Slipčenko nic neviděl a puk si našel cestu do sítě.
Ve druhém dějství sice Medvědi měli převahu, soupeře výrazně přestříleli, jenže když už měla střela razanci, tak mířila do středu branky, kde byl připravený Hrubec. Hosté se do útoku příliš nehrnuli, přesto ve 28. minutě přidali druhou trefu. Dočekal zpoza branky přihrál volnému Vondráčkovi, který prostřelil Slipčenka. Od tohoto momentu se hosté soustředili víceméně jen na obranu. Hráli jednoduše a zodpovědně a Medvědi se nemohli dostat do zakončení. Berounské trápení pokračovalo i ve třetím dějství. Hosté občas vyrazili k nebezpečnému brejku, Slipčenka ale už nepřekonali. Nápor Medvědů se s postupem času měnil v křeč a Třebíč si tak vcelku s přehledem své velmi cenné a nutno podotknout, že zasloužené, vítězství pohlídala.

Branky: 9. Dietz (Dolníček, Sedláček), 28. Vondráček (Dočekal, Čech). Vyloučení: 6:1. Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich. Využití: 0:1. Střely na branku: 40:33. Diváci: 210. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:0.

Beroun: Slipčenko – Beňovič, Špelda, Jebavý, Hertl, Veselý, Nedvěd, Malý, Soldán, Besser, Švagrovský, Palaščák, Kupec, Stromko, Vlček, Přibyl, Doležal, Poletín, Žalčík, Forman, Klhůfek.