Beroun – Most 1:5

Po vlažné desetimutovce přišli ke slovu hosté a ve 14. minutě si zkušeně Zaťovič vychutnal berounskou obranu včetně gólmana Štelmacha a hosté vedli. Pro Medvědy byla pak katastrofální poslední půlminuta první třetiny v níž inkasovali po hrubých chybách dvě branky. Po střelách Jula a Nekvindy prohrávali už o tři góly.

Ve druhé třetině se přece jen hra Medvědů o poznání zvedla. Hned po devadesáti vteřinách hry se dělovkou od mantinelu trefil Jan Eitler. Po pěkné akci Slížka nedal stoprocentní šanci Tvrzník a na druhé straně nastřelil Urban tyčku berounské branky.

I poslední třetina zastihla berounskou defenzívu včetně brankáře v nedbalkách a inkasovala další dvě branky po velkých chybách.

Branky: 22. Eitler – 14. a 52.Zaťovič, 20. Julo, 20. Nekvinda, 54. Urban. Rozhodčí: Lacina. Vyloučení: 10:8, bez využití. Třetiny: 0:3, 1:0, 0:2.

Beroun: Štelmach – Růžička, Martinec, Malý, Mazanec, Vaněček, Gudas, Kikuchi, Yamashita – Pavel, Hlusička, Procházka – Tvrzník, Slížek, Novotný – Besser, Kocman, Sýkora – Eitler, Kazatel, Kupec. Trenéři Vejvoda a Setíkovský.

Most: Závorka – Martínek, Nosek, Hlubuček, Charousek, Martinka, Šulc, Schmidt, Kaltenböck – Urban, Heinisch, Julo – Nekvinda, Růžek, Zaťovič – Jan Bauer, Budinský, Jakub Bauer – Kašťák, Nedrda, Sláma. Trenéři Neliba a Petrovka.