BEROUN – LITOMĚŘICE 3:1
Úvod zastihl lépe hosty, jejich první pokus Kůdela zlikvidoval, ale v 6. minutě se při dorážce prosadil Husák – 0:1. Beroun se brzy oklepal a zasypal hostujícího gólmana sprškou střel. Jenže Melicherčík si poradil se všemi pokusy.
Na začátku druhé třetiny se dostal do úniku domácí Hošťálek, ale nedal. Medvědi pak dostali možnost přesilové hry a domácí fandové už smutnili, protože hosté ujeli, avšak Kůdela těsně před brankovou čárou puk zachytil. Domácí brankář pak ještě poděkoval ve 31. minutě své svatyni, protože únik Mrni skončil jen na břevně Kůdelovy branky. Konec druhé třetiny byl ve znamení několika vyloučeních  hostů, které vyvrcholilo osobními tresty pro Mrňu.
Třetí třetina začala radostí Berouna, když ve 45. minutě při přesilovce vyšachovali jeho hráči hostující čtyřku a Lenc vyrovnal – 1:1. Po vyrovnání přišla zajímavá situace, když Litoměřice putovaly jen do tří hráčů, Medvědi se při oddechovém čase poradili a Melicherčík nejprve vytáhl pokus Lence, jenže na ránu Krejčího do šibenice už byl krátký – 3:1.
Závěr zápasu se pěkně protahoval i díky několika potyčkám. V 58. minutě putovali za katr za hrubost domácí Jonáš a hostující Hlusička. Po chvíli šel ven ještě berounský Krejčí. Přesilovku hostů ale pokazil faulem litoměřický Husák, který si připsal ještě osobní trest jako jeho kolega Antončík. Do konce zápasu už gól nepadl.