BEROUN – ŠUMPERK 4:7
Sedmá minuta přinesla první gól Draků, který vstřelil Pastor. Medvědi ihned kontrovali po brejku Videlky – 1:1. Jenže do konce první třetiny vedl Šumperk dvoubrankovým rozdílem, když v 9. minutě skóroval Hlinka a v 17. jej napodobil Meidl. Všechno po zmatcích v berounské obraně.
Ve druhé třetině se dlouho nic nedělo pouze dobrého zákroku domácího gólmana Sedláčka. Ve 32. minutě však brankář byl krátký na přesnou střelu Sedláka – 1:4. Teprve po této brance se Beroun rozpohyboval, Doležal ještě nedal, ale v 35. minutě Čurda dotlačil puk za záda hostujícího brankáře Vajnera – 2:4. A obecenstvo se dostalo do varu! Zvláště když se ve 37. minutě trefil Šulc – 3:4. Domácí pak hráli velmi dobře, vytvořili si tlak, který byl korunován ve 40. minutě střelou Kalába, kterou do sítě tečoval Lenc – 4:4.
Třetí třetina začala náporem domácích, Doležalovu šanci pokryl Vajner a po chvíli Polák trefil břevno. V rozletu zastavila Medvědy ale vyloučení a v 54. minutě poslal do vedení Draky Sedlák – 4:5. V závěru se Beroun nadechoval k náporu, vzal si oddechový čas a sehrál power-play. Jenže ta úspěšná nebyla, protože v 59. minutě vyslal puk do prázdné medvědí klece  Plášek – 4:6. Beroun přesto pokračoval ve hře bez brankáře, ale úspěšní byli pouze hosté, když Finsterle zakončil snažení domácích gólem – 4:7.
Medvědi bojovali, dokázali vyrovnat tříbrankovou ztrátu, ale v závěru se nedokázali na rozdíl od Šumperka dostat do vedení.