Od posledního domácího utkání, kdy Lvice doma jasně vyhrály nad HC Kladno, uplynulo sedm dní, a Lvice opět rozstřílely soupeřky jasně 7:0. Sedmička jakoby Lvice provázela, a to proto, že navíc chyběla sedmička domácích hráček, které nemohly nastoupit za Lvice z důvodů nemocí i zranění. „Neponechali jsme nic náhodě, soupeřky z Roudnice jsme nepustily k aktivitě a od první minuty zápasu holky rozehrály před bránou Roudnice pravý kolotoč, kdy hostující hráčky nestíhaly a ponechaly tak svojí brankářku, aby hasila útoky Lvic," uvedl trenér Lvic Václav Roztočil, který dobře věděl: „Dobrým bruslením a kombinací si naše hráčky vytvořily jednu šanci za druhou a bylo otázkou času, kdy začnou i padat góly."

O převaze Lvic svědčí počet střel na bránu 19:4 ve prospěch Lvic za prvních dvacet minut utkání. Domácí hráčky excelovaly po všech stránkách, a tak začaly padat i branky.

V 11. minutě otevřela skóre Kristýna Kaltounková, následovala jé Alice Chadimová na 2:0 a to v 15. minutě přidala Tereza Topolská branku na 3:0, a to ještě nebylo všechno. Příděl branek rozšířila o chvíli později opět Tereza Topolská, pak zvýšila opět Kristýna Kaltounková a s Roudnicí to vypadalo na ručník.

Po přestávce Lvice s vědomím jasné převahy začaly druhou třetinu hodně volně a tak se jejich brankostroj zastavil. Což využily z ojedinělého útoku soupeřky a vstřelily branku z hole Pejšové od půlící čáry. V 38. minutě bombou od modré čáry Aneta Cornová navýšila na 7:1, čímž završila konečný účet utkání. „Poslední třetina se již jenom dohrávala, děvčata jakoby myslela na další utkání, kdy hrajeme na ledě Litvínova, který nečekaně přivezl body z Plzně, kde vyučil domácí hráčky," uvedl Václav Roztočil.