HK Králův Dvůr – BK Mladá Boleslav B 2:7 (1:1, 1:5, 0:1). Branky Sláma, Pánek – Christov, Kristek, Černík, Protivný, Vondrlík, Hart, Škála. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Rozhodčí: Čáp, Formánek, Stejskal. Diváků: 222.
BK Mladá Boleslav B – HK Králův Dvůr 3:2 (3:1, 0:0, 0:1). Branky: Klikar, Vondrlík, Kolner – Rendla, Sláma. Vyloučení: 8:8. Bez využití: 0:0. Rozhodčí: Novák, Mrázek, Pacovský. Diváků 140.
Konečný stav série: 2:0, postupuje Mladá Boleslav B.

První zápas ale domácím vyšel pouze v první třetině. První branku vstřelili domácí zásluhou Slámy už ve 3. min. a vypadalo to, že by se konečně mohlo podařit Královu Dvoru přes béčko Mladé Boleslavi přejít. Jenže jeho hráči byli proti a do třetiny vyrovnali. Pak přišla doslova černá třetina pro domácí celek, kterou Králův Dvůr prohrál 1:5. V této fázi rozhodoval především důraz před brankou. Zatímco domácí několik přečíslení nevyužili, někdy špatnou přihrávkou, jindy zbytečnou kombinací navíc a v neposlední řadě také zásluhou výborného brankáře, hosté své příležitosti využívali. Ve třetí třetině si hosté zkušeně své vedení ohlídali a odvezli zaslouženě první vítězství.  
Hned druhý den Králodvorští hráli odvetu v Mladé Boleslavi. Aby sérii prodloužili, čekal na ně nelehký úkol Boleslav B na jejím ledě porazit. Už v 10. minutě se zdálo být rozhodnuto, když domácí vedli 3:0. Do konce třetiny ale snížil Rendla a hosté se probudili. Z utkání se pak stalo drama a Králův Dvůr svého soupeře zatlačil. Ve 48. minutě dokázal  Sláma snížit na rozdíl jediného gólu. Králův Dvůr bojoval, ale dvě minuty před koncem přišlo vyloučení jednoho z jeho hráčů. I přesto se hosté dopracovali k power-play, ale vyrovnat a vynutit si tak prodloužení se jim nepodařilo.
Do semifinále krajské hokejové ligy tak postupuje Mladá Boleslav B.