MOST – BEROUN 4:6
Zápas začal zostra, domácí Kuběna trefil tyč, poté dal berounský Loskot gól, ale sudí neuznal gól kvůli posunuté brance. V 6. minutě ale už gól Kadlece platil – 0:1. O sedm minut později se Medvědi radovali podruhé, když Hošťálek překonal Melichara – 0:2. Pěknou první třetinu z obou dvou stran zdramatizoval brankou v 19. minutě domácí Nedrda, ale patnáct vteřin před koncem úvodního dějství ujel v oslabení Krejčí a nemýlil se – 1:3.
Stejně jako skončila první třetina, pokračovala i druhá, protože do brejku se hnal Videlka, ale na domácího brankáře si nepřišel. Most se pak vypjal k velkému zvratu. Ve 32. minutě vystřelil přesně Bojer – 2:3. Poté se nepodařilo využít jasnou šanci Besserovi a na druhé straně byl úspěšný Kuběna – 3:3.
Na začátku třetí třetiny dokonali domácí zvrat, když Slavíček nahazoval puk před branku a ten od betonu brankáře Mastíka putoval do branky – 4:3. V 52. minutě ale využil Beroun přesilovku, ve které skóroval Kaláb – 4:4. O dvě minuty později se zaskvěl Šulc, jenž si pohrál s pukem, obelstil brankáře a dal do prázdné branky – 4:5. Za nepříznivého stavu se Most odhodlal ke hře bez brankáře, což byla voda na mlýn hostům, kteří zásluhou Přindiše zakončili skóre na 4:6. Medvědi se tak dočkali v přátelském duchu vítězství.