Jiří Klekner, Zaječov:

V semifinále je to spíš už o štěstí. I když jsem našemu týmu ze začátku nevěřil, tak věřím, že zabojují a přes Finsko do finále postoupí. V něm se utkáme se Švédskem a i stříbrná medaile bude úspěch. Tip na vítěze je tedy - Švédsko.

Jan Hrušovský, Beroun:

Za hlavního favorita považuji Rusko, které zatím válí velmi slušně. Útok se jeví velmi dobře a spolehnout se můžou i na gólmana Bobrovského, který vládne statistikám brankářů. Do finále by mohl dojít i český tým, který, podobně jako Finsko, má dost výkyvů a hlavně hrozně moc vyloučených hráčů. Pokud se české reprezentaci povede na tomto problému zapracovat, tak by to proti Finům mohlo vyjít. V přesilovkách jsou totiž hodně silní a nebezpeční.

Václav Soukup starší, Beroun:

Já to vidím docela jednoznačně - ČR porazí v nájezdech Finsko a Rusko v prodloužení vyhraje nad Švédskem. Finále Bohužel ale prohrajem, ČR - Rusko 5 : 1. Hokejovým fanouškům přeji zajímavé sportovní zážitky.

František Kadeřábek, Praskolesy:

Vše nám hraje do karet co se týče postupu do finále, Finové Kanadu porazili podle mě díky nesmyslnému točení jejich gólmanů, nechápu proč to dělají, Scrivens byl díra v každém zápase, Reimer byl jasně lepší. Vyhrají bohužel asi Švédové s tím jejich s odpuštěním hnusným, ale účelným hokejem.

Karel Bartoš, Beroun:

Který vyhraje? Odpověď je podle toho, koho se ptáte ! Já jsem Čech a proč Češi budou nejlepší? No proto, že jsou nejlepší!

Jarmila Hnízdilová, Komárov:

Vyhraje Rusko, protože od prvního zápasu šli za tím, co chtěli a tak taky hráli a hrají. My můžeme vyhrát, ale nejde o to jen chtít, pro zlato se musí hodně udělat a hodně bojovat. Tak Češi, do toho !!!!!

Patrik Brodan, Beroun:

Rusko jednoznačně předvádí nejlepší hokej a kráčí k výhře na šampionátu. U nás je to jak na houpačce a s trochou štěstí můžeme jedině překvapit.

Budete našim hokejistům fandit doma u televize nebo se vydáte s přáteli někam do spolecnosti? Pošlete nám vaše fotky, jak ČR fandíte! My je rádi otiskneme a věříme, že většinou budou s radostí z vítězství! Pište na mail: Jan.Bezo@denik.cz.