Do zápasu vstoupili aktivněji domácí, první ale mohli jít do vedení hosté. Jenže ti ve 4. minutě přečíslení neproměnili a hosté zprotiútoku trestali. Douda našel před poloprázdnou brankou Skružného, který zprvní poslal puk pod horní tyčku. Poté Králodvorští přidali a vzávěru první třetiny se dočkali vyrovnání, když se po přihrávce Mareše trefil obránce Rákosník.

Druhá třetina patřila jasně domácím. Do vedení se Rakovník dostal ve 27. minutě, když dlouhou přesilovku pět na tři zužitkoval Pospíšil. Domácí pak měli herně navrch, skóre se ale změnilo až vzávěru třetiny. Nejprve potrestal hrubku brankáře Vítkovského střelou do prázdné branky Sešina a dvě vteřiny před druhou přestávkou pak upravil na 4:1 Skružný.

Ve třetí třetině se hosté ještě snažili sutkáním něco udělat, ale už jim chyběly síly.

Rakovník - Králův Dvůr 4:1

Branky: 5. a 40. Skružný, 27. Pospíšil, 38. Sešina – 18. Rákosník. Rozhodčí: Pokorný. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Diváci: 250. Třetiny: 1:1, 3:0, 0:0.

Králův Dvůr: Vítkovský – Hamada, Matula, Pudhorocký, Prošek, Maleček, Mareš, Potěšil, Fodor, Mikeš, Klimeš, Rákosník, Kiribuchi. (vil)