V úvodním dramatickém utkání porazil Žebrák celek Berounských Lvic 5:4, když ještě v poslední minutě berounské hráčky vedly o jeden gól.

V následném utkání Kralovice remizovaly s Lány 2:2 a poté Berounské Lvice zdolaly celek Lán 4:2, když otočily vývoj zápasu třemi brankami ve třetí třetině.

Ve střetnutí Žebráku a Kralovic měli jasně navrch hosté z Kralovic, kteří vyhráli 6:0. V následném utkání se situace celého turnaje pěkně zamotala, neboť Kralovice prohrály s Berounskými Lvicemi 0:3.

V závěrečném utkání turnaje porazil Žebrák těsně družstvo Lán a díky lepšímu vzájemnému zápasu s Berounskými Lvicemi tento turnaj vyhrál. Na tomto úspěchu výrazně omlazeného celku Žebráku má největší podíl Jan Klimeš, který vstřelil všech osm branek svého celku a také výborný brankář Matěj Vašek.

Výsledky: Žebrák – Berounské Lvice 5:4, branky: Klimeš 5 – Čížková, Kadlecová, Raková, Váchová. Bez vyloučení. Třetiny: 0:2, 1:0, 4:2. Kralovice – Lány 2:2, branky: Havlíček,Hach – Keller, Beluš. Vyloučení: 0:1. Třetiny: 2:2, 0:0, 0:0. Berounské Lvice – Lány 4:2, branky: Váchová 2, Součková 2 – Beluš 2. Bez vyloučení. Třetiny: 0:0, 1:2, 3:0. Žebrák – Kralovice 0:6, branky: Hach 2, Havlíček, Krša, Hubka, Procházka. Vyloučení: 1:0. Třetiny: 0:1, 0:2, 0:3. Kralovice – Berounské Lvice 0:3, branky: Součková 2, Kadlecová. Vyloučení: 1:0. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:2. Lány – Žebrák 2:3, branky: Čerman, Hlavatý – Klimeš 4. Vyloučení: 4:3. Třetiny: 1:2, 1:1, 0:0. Zápasy rozhodovali Huml a Kučera, přihlíželo dvacet diváků.

1. Žebrák 3 2 0 1 8:12 4
2. Berounské Lvice 3 2 0 1 11:7 4
3. 1.LHC Kralovice 3 1 1 1 8:5 3
4. HC Lány 3 0 1 2 6:9 1