„Když jsem si rozhovor přečetl, nemohl jsem souhlasit s pár odpověďmi, protože tak jsem to nemyslel a je v nich hodně přikresleno. Zkoušel jsem se panu redaktorovi dovolat, ale nezvedal mi to,“ říkal berounský obránce ne moc nadšeným tónem, jelikož výroky typu, že hraje jen druhou nejvyšší soutěž, pobouřily berounské fanoušky. „Ani se jim nedivím, ale já jsem v tom opravdu nevinně,“ dodal Lukačovič.

Adame, Vaše výroky v mediích nebyly pro fanoušky Medvědů příliš povzbudivé…

S rozhovorem určitě nesouhlasím. Byl bych blázen, kdybych tohle řekl do novin. Nechci říct, že novinář všechno překroutil, ale určitě ten rozhovor byl podán tak, že vše vyznělo proti mně. Na určité otázky, které mi byly podány, jsem odpovídal trochu jiným stylem. Navíc tam ještě nebyly ani přidány odpovědi, které jsem směřoval k Berounu.

Je pro Vás opravdu druhá nejvyšší soutěž málo?

V žádném případě ne. Myslím si, že moje výkonnost v poslední době na extraligu neodpovídá.

Na otázku týkající se Vašeho kmenového klubu - pražské Sparty, jste odpověděl, že se těšíte, až Vám vyprší smlouva. Nepodřízl jste si tím ve Spartě větev?

Myslím si, že ve Spartě asi budoucnost nemám, protože kádr staví na starších hráčích. Neřekl jsem přímo, že ve Spartě být nechci. Pokud by ale přišla nabídka odjinud, tak bych určitě po zralé úvaze a se svolením Sparty podepsal jinde.

Možná byla chyba si před vydáním rozhovor nepřečíst …

Určitě jsem si to měl přečíst a alespoň vím, čeho se mám pro příště vyvarovat. Nepočítal jsem však s tím, že by mohl moje odpovědi novinář špatně napsat a ještě, když je to až u nás v okresních novinách v Ostravě. Je to chyba, ale už to vyšlo v novinách. Tak alespoň takto bych to našim fanouškům rád vysvětlil.

Medvědy čekají boje o záchranu. Jak se na to v týmu připravujete?

Rád rád bych všem fanouškům vzkázal, že držíme za jeden provaz. V kabině se žádné skupinky netvoří a všichni chceme ligu udržet. Jak to říkali tři mušketýři: Jeden za všechny a všichni za jednoho!

David Havlík