Kadaň - Beroun 1:3

Začátek úvodní dvacetiminutovky patřil hostům, kteří se dostali do několka velkých šancí hlavně díky dvojnásobné přesilové hře. Hanuljak však za svá záda ani jednu střelu nepustil, a tak se pomalu začali osmělovat domácí, kteří nakonec po hluché pasáži dokázali skórovat. Berounské obraně ujel v 19.minutě Valský a střelou mezi betony Štelmacha poslal Kadaň do vedení.

Druhá třetina byla poznamenána hned několika vyloučeními berounských hokejistů a v přesilových hrách se musela obrana Medvědů v čele se Štelmachem co ohánět, aby Kadaň nezvýšila své vedení. Nejblíže gólu byli domácí hráči ve své třetí po sobě jdou početní výhodě, ve které Kloz trefil tyčku štelmachovy klece. Když se ani ostrostřelec Šíp nedokázal ve 38. minutě před Štelmachem prosadit, odcházelo se do kabin za nadějného stavu.

To, co se nepovedlo Kadani ve druhé části, podařilo se hned v úvodu třetí části Medvědům. V době, kdy na trstné lavici odpočíval Chyba, dorazil střelu Gudase za záda Hanuljaka Martin Tvrzník. Medvědi po vstřelené brance pookřáli, ale zastavilo je vyloučení Novotného. V následné přesilovce měl velkou šanci Valský, který ale nepřehodil Štelmacha a ani z následného tlaku domácí nedokázali výborného gólmana překonat. Konkrétně na berounském brankáři vyhořel Pražák a po něm i Balázs. A tak přišel trest. V 55.minutě nepochopitelně vyhodil puk ven z vlastní třetiny Szakal, odešel na tretsnou lavici a v následné přesilovce se po asistenci Nedvěda se Slížkem trefil Petr Kica. Závěr zápasu si Medvědi pohlídali a ještě navýšili skóre gólem Vlčka do prázdné branky domácích, kteří se 40 vteřin před koncem třetiny odhodlali k power-play.

Branky: 19. Valský (Derfler, Balázs) - 43. Tvrzník (Gudas, Stieler), 55. Kica (Slížek, Nedvěd), 60. Vlček. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2, Diváků: 400.
Rozhodčí:
Smítka - Bertlík, Mašek. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:3.

SK Kadaň: Hanuljak - Szakal, Boguský, Pospíšil, Zmeškal, Kramár, Kloz, Mašek, Freiberk, Valský, Šíp, Balázs, Polanský, Derfler, Kajer, Pražák, Ton, Chyba, Indra, Rybecký, Zika.

HC Berounští Medvědi: Štelmach - Gudas, Martinec, Šmach, Mazanec, Nedvěd, Vaněček, Malý, Vejvoda, Tvrzník, Kica, Pavel, Stieler, Slížek, Novotný, Kupec, Kubica, Vlček, Hlusička, Křesťan, Pánek.

Viktor Burkert ml.