Nejzkušenějším z výše uvedené trojice je Jakub Koreis. Čtyřiadvacetiletý hráč je odchovancem plzeňského hokeje, odkud odešel do zámořských nižších soutěží. Draftovám byl v roce 2002 Phoenixem. Minulou sezónu strávil ve finském Tampere. Letos zatím za Spartu odehrál 20 zápasů s bilancí 1+3.

Třiadvacetiletý Zbyněk Hrdel je pro změnu odchovancem havlíčkobrodské hokejové líhně, odkud odešel do dorostu pražské Sparty. V roce 2002 se rozhodl odejít zkusit štěstí do zámoří, odkud se před letošní sezónou vrátil zpět do Sparty. Draftován byl v roce 2003 Tampou. Ve Spartě letos zatím nedostává příliš prostoru a možná i proto si zatím nepřipsal ani bod.

Nejmladším z trojice nových posil je Pavel Mrňa. Dvacetiletý talent nastupuje od čtvrté třídy za Spartu a již před dvěma lety se objevil ve dvanácti zápasech v berounském dresu. Loni pomohl Benátkám k postupu mezi prvoligovou elitu. Letos zatím ve Spartě jednou skóroval a prosazoval se hlavně v druholigovém Nymburce, kde v patnácti zápasech nastřílel šest branek a na sedm dalších přihrál.