Kelti Nižbor – Slaný B 4:4

Na kladenském hřišti byl v první třetině k vidění vyrovnaný duel, hraný ve vysokém tempu, při kterém se šance střídaly na obou stranách. Vstřelit první gól se podařilo Keltům v deváté minutě. Po dobrém napadání Beneše a Kušníra u mantinelu se míčku zmocnil Novák, vyběhl si do volného prostoru a propálil Kořínka. Nižbor vstřelená branka nabudila, i přes další šance se ale skóre neměnilo.

Hned v úvodu druhé třetiny bylo vyrovnáno, když přečíslení dva na jednoho proměnil Mervart. Zbytek druhé části ovládli Kelti. Ve 23. minutě navíc Nižborští dvěma brankami strhli vedení na svou stranu – 3:1.

Ve třetí části Slaný opět srovnalo krok a zápas se vrátil do kolejí z první třetiny. K vidění tak byly šance na obou stranách. Kelti dokázali navýšit své vedení, když dvojice Beneš – Novák vyřešila přečíslení dva na jednoho dokonale – 4:1. Od tohoto momentu se Kelti nesmyslně přestali soustředit a tohoto zaváhání zkušení hosté dokázali využít. Nejprve z dorážky snížil Langer a poté využil početní výhodu Kropáč. Nižbor rázem vedl jen 4:3. Psychicky sražený Nižbor po chvíli navíc inkasoval počtvrté, když Humla překonal nepokrytý Křepelka. V závěru Slaný tlačilo, ale Huml udržel vyrovnaný stav.

Nájezdová loterie přinesla dvě branky, na každé straně po jedné. Za Slaný nejprve skóroval Mervart, jeden z pěti nižborských nájezdů proměnil Podráský a tak se body dělily rovnoměrně.

Branky: 9. Novák, 23. Podráský, 23. Slabý, 37. Novák – 16. Mervart, 40. Langer, 43. Kropáč, 43. Křepelka. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Třetiny: 1:0, 2:1, 1:3.

Nižbor: Huml – Truksa, Pospíšil, Smrčka, Šmíd, Kušnír – Novák, Vacek, Beneš – Podráský, Manda, Dvořák – Slabý, Novotný, Svoboda. ⋌(rno)