Vlašim – Králův Dvůr 4:5

Králodvorští na svého soupeře doslova vlétli a po deseti minutách vedli 2:0. Nejprve Klimeš od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě a poté v přesilovkce po akci Najmana bekhendem skóroval Matula. Poté začal úřadovat rozhodčí Pokorný, který vylučoval hosty jak na běžícím pásu. V 11. minutě dokázali domácí skórovat, když se za brankou střetli dva králodvorští obránci a volný Procházka pohodlně skóroval. Poté Beránek využil dvojnásobnou přesilovku a v další početní výhodě skóroval Matějka. Hned v úvodu druhé části se hostům podařilo vyrovnat na 3:3, když kombinaci první formace zakončil střelou pod horní tyčku Pudhorocký. Tento stav ale nevydržel dlouho, ve 24. minutě v početní výhodě vrátil domácím vedení Fedorečko. Z řady dalších početních výhod již domácí nic nevytěžili, Vítkovský totiž předváděl skvělý výkon. V úvodu třetí třetiny dostali hosté dvakrát možnost zahrát si v početní výhodě a obě využili. Ve 42. minutě zužitkoval přesilovku čtyři na tři Matula a v 45. minutě poslal hosty do vedení Najman, když jeho pokus si domácí brankář srazil do branky. Poté opět rozhodčí daroval Vlašimi několik přesilovek, Králodvorští se ale již dokázali ubránit a odvezli si historicky první vítězství z horkého vlašimského ledu.

Branky: Procházka, Beránek, Matějka, Fedorečko – Matula 2, Klimeš, Půdhorocký, Najman. Vyloučení: 8:13. Využití: 3:3. Rozhodčí: Pokorný. Diváci: 150. Třetiny: 3:2, 1:1, 0:2.

Králův Dvůr: Vítkovský – Najman, Cifka, Prošek, Pichlík, Klimeš, Hamada, Mareš, Fodor, Rákosník, Matula, Pudhorocký, Landa, Vokáč, Potěšil, Šnaidauf.

Králův Dvůr – Žabonosy 3:2

V úterý se hrálo další kolo krajského přeboru. Tentokrát Králův Dvůr hostil celek Žabonos. V první třetině byli domácí jasně lepší, z řady šancí ale dokázali vytěžit jen jeden gól. Na konci 18. minuty v přesilovce přihrál Fodor zpoza branky Rákosníkovi, který střelou od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Ve druhé dvacetiminutovce se hra vyrovnala a mírně navrch začali mít hosté. Ti se také v 25. minutě dočkali vyrovnání. Obránce Novák vystřelil od modré a těsně před Vítkovským tečoval puk Turyna. Vyrovnaný stav vydržel až do 46. minuty, kdy se hosté dostali do vedení. Střelu Chocholy ještě Vítkovský zneškodnil, na dorážku Kunáška byl ale krátký. S přibývajícím časem domácí celek začal stupňovat svůj tlak a výsledkem bylo otočení výsledku. Nejprve v 51. minutě po přihrávce Matuly zavěsil Pichlík a o šest minut později tentýž hráč bekhendem zužitkoval příhru Fišera. Hosté se v závěru odhodlali ke hře bez brankáře, na vyrovnání ale nedosáhli.

Branky: Rákosník, Pichlík 2 – Turyna, Kunášek. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:0. Rozhodčí: Novák. Diváci: 110. Třetiny: 1:0, 0:1, 2:1.

Králův Dvůr: Vítkovský – Cifka, Maleček, Pichlík, Klimeš, Hamada, Mareš, Fodor, Rákosník, Matula, Pudhorocký, Landa, Vokáč, Šnaidauf, Fišer, Brodan.