Králův Dvůr – Spartak Vlašim 8:7sn

Začátek zápasu patřil domácím, kteří se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Hosté hráli na vystrčeného útočníka (bukaře), který čekal na pas ve středním pásmu a tento herní styl se jim osvědčil. Domácí sice dokázali přidat třetí gól, Vlašim ale dvěma brankami snížila na 3:2.

Druhá třetina se hrála v obdobném stylu, jako třetina první. Domácí se na každou branku ohromně nadřeli. Většinou jim v cestě stál vynikající brankář Vlašimi Král. Naproti tomu se Vlašimským nejen dařilo proměňovat většinu nabídnutých šancí, ale také hra v početní výhodě. Na půdě Králova Dvora hosté proměnili celkem čtyři početní výhody. Vlašim ve druhé třetině dokázala otočit stav na 3:4, domácí ale třemi brankami opět šli do vedení – 6:4.

Třetí třetina byla pro domácí celek smolná. Nejprve sice Pichlík zvýšil na 7:4, jenže hosté během následné minuty a půl využili dvě početní výhody a na světelné tabuli tak svítil stav 7:6. Poté přišel rozhodující okamžik utkání, ke kterému přispěl svým rozhodnutím hlavní arbitr Doubek. V době, kdy dvě minuty před koncem utkání domácí hráli dvojnásobnou přesilovou hru, se kotouč po buly dostal k obránci Landovi, kterého evidentním faulem k zemi poslal vlašimský Kucharčík, sebral mu kotouč a svůj unik zakončil vyrovnávající brankou – 7:7. Do konce utkání zakřiklí domácí již branku nedali, a tak se přešlo k samostatným nájezdům. Ty pak Králodvorští brankami Pichlíka a Najmana vyhráli v poměru 2:1 a tak si připsal druhý bod.

Branky: 7., 32. a 34. Fodor, 6. Pudhorocký, 9. a rozh. nájezd Najman, 39. Matula, 48. Pichlík – 12., 49. a 58. Kucharčík, 8. a 29. Matějka, 25. Dušek, 48, Březina. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:4. V oslabení: 1:1. Rozhodčí: Doubek – Fůs, Hrdlička. Diváci: 60. Třetiny: 3:2, 3:2, 1:3.

Králův Dvůr: Frolík – Najman, Fišer, Fodor, Maleček, Pichlík, Klimeš, Pudhorocký, Mareš, Petráček, Rákosník, Rendla, Matula, Šnaidauf, Landa, Kardoš, Cifka.