Králův Dvůr – Jesenice 4:3sn

Hokej, krajský přebor

Téměř celé utkání domácí bušili do úporné obrany hostů, kteří téměř neustále bránili ve čtyřech hráčích. Králodvorským se dlouho nedařilo překonat soupeřovu obranu, až ve 34. minutě se domácí dostali do vedení, když obránce Maleček doslova vymáchal brankáře Hanze – 0:1. Vzápětí mohl zvýšit Pichlík, který ale své sólo neproměnil.

Třetí třetina byla plná zvratů. Ve 44. minutě nejprve domácí Hamada dorážkou v přesilovce pojistil králodvorské vedení – 2:0. Jenže po půlminutě hosté snížili. Domácí trestuhodně přestali hrát a trojice jesenických hráčů na hranici brankoviště dokázala napotřetí dostat puk za brankáře Hynka – 1:2. Ve 48. minutě pak hosté potrestali další králodvorskou chybu. V oslabení se Jesenice dostala do přečíslení dva na jednoho a Borovička vyrovnal na 2:2. V 51. minutě se pak domácí dostali opět do vedení, když Maleček v oslabení našel krásnou přihrávkou na útočné modré Pudhorockého, který své sólo s přehledem proměnil – 3:2.

Králův Dvůr se poté zaměřil více na obranu a těsné vedení držel bez větších problémů. Minutu před koncem utkání se hosté odhodlali ke hře bez brankáře. Tu využili již po šesti vteřinách, když se zblízka trefil volný Vacek – 3:3. A vzhledem k tomu, že další gól již nepadl, musely rozhodnovat samostatné nájezdy.

V nich se dařilo domácím. Zatímco hosté si vylámali zuby na brankáři Hynkovi, Pudhorocký i Douda své nájezdy proměnili a Králův Dvůr si tak připsal dva body.

Králův Dvůr: Hynek – Mikeš, Pudhorocký, Hamada, Maleček, Potěšil, Klimeš, Rákosník, Douda, Wurtherle, Landa, Matula, Tůma, Mareš, Pichlík, Prošek, Malý, Sládek, Daněk, Sobotka.