Rakovník rozhodl dvanáct vteřin před koncem

BEROUN-Králodvorští hokejisté opět hráli na domácí půdě, tentokrát ale své příznivce ani trochu nepotěšili. V hodně podprůměrném a nepohledném utkání podlehli Rakovníku, který o svém vítězství rozhodl v závěrečných vteřinách utkání.

27.11.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Kardoš

Králův Dvůr – Rakovník 2:3

Hokej, krajský přebor

Již od úvodních minut bylo jasné, že tentokrát nebude k vidění pohledný hokej. Oba mančafty hrály klasickou „holomajznu“. Mírně lepší byli domácí, ale i hosté několikrát nebezpečně zahrozili. Na první gól se čekalo do 15. minuty, kdy se zpoza kruhu trefil parádně pod břevno rakovnický Hovorka – 0:1. Domácí odpověděli po minutě a půl. Pichlík projel celým útočným pásmem jak nůž máslem a jeho křižnou střelu zastavila až síťka za zády brankáře Krásy – 1:1. V první třetině se diváci dočkali ještě jedné branky. Ta padla v poslední vteřině první části. Po nepřehledném závaru doklepl do branky puk z bezprostřední blízkosti Rendla – 2:1.

I ve druhém dějství pokračoval nepohledný hokej. Hosté měli hned v úvodu druhé třetiny výhodu dlouhé dvojnásobné přesilovky, tu ale nevyužili. V polovině utkání se ale Rakovník dočkal vyrovnání, když fatální hrubku králodvorské obrany potrestal Hošek – 2:2. Poté hráli minutovou přesilovku pět na tři domácí, ale z tlaku gól nevytěžili. V závěru druhé třetiny pak měl Rakovník výhodu dvou mužů v poli na 108 vteřin, domácí se ale ubránili.

Ani třetí část nenabídla pěknou podívanou. Domácí byli nebezpečnější, brankáře Krásu ale nedokázali překonat ani z nejvyloženějších pozic. V závěru tlak domácích sílil, ale více nebezpeční byli hosté. V 59. minutě se dostal do samostatného úniku Kotál, Hynek se ale vytáhl. V samém závěru třetí třetiny se pak situace opakovala. Po velké hrubce domácích ujel obraně Ságner, který střelou do šibenice zajistil Rakovníku cenný skalp Králova Dvora – 2:3.

Branky: 17. Pichlík, 20. Rendla – 15. Hovorka, 31. Hošek, 60. Ságner. Vyloučení: 8:8. Bez využití. Třetiny: 2:1, 0:1, 0:1.

27.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ 12 500 Kč Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Zdice. Doplňující informace: manuální práce, možnost práce i přesčas a víkendy. Směnnost: 1 směna / pružná pracovní doba. Požadavky: fyzicky namáhavá práce - odpovídající fyzický stav. Kontakt: emailem, telefonicky.. Pracoviště: Plutos stav s. r. o. zdice, Čs. armády, č.p. 664, 267 51 Zdice. Informace: Svitlana Klyuchivska, +420 733 609 696. Výroba - Výroba Tiskaři 15 000 Kč Pracovníci přípravy tisku DĚLNÍCI V POLYGRAFII. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: DĚLNÍCI V POLYGRAFII - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: nástup možný ihned. Kontakt: telefonicky (8:00-16:00 hod.), e-mailem, osobně (Hořovice 8:00-16:00 hod.). Pracoviště: Bripa s.r.o. - hořovice, Sklenářka, č.p. 1507, 268 01 Hořovice. Informace: Martina Jílková, +420 725 414 051. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek POMOCNÉ PRÁCE V PEKÁRNĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: POMOCNÉ PRÁCE V PEKÁRNĚ - Místo výkonu práce: Hořovice. Náplň práce: pomocné práce při výrobě, mzda 15000,- Kč + prémie do 30 %. Kontakt: telefonicky, emailem.. Pracoviště: Pac hořovice s.r.o. - hořovice, Masarykova, č.p. 153, 268 01 Hořovice. Informace: Lenka Nachtmanová, +420 311 548 135. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 18 000 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: nižší střední. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Beroun. Náplň práce: výroba střešních krytů. Doplňující informace: 90Kč/hod + příplatek 7Kč/hod za odpolední a 10Kč/hod za noční směnu. Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, svozový autobus zdarma. Kontakt: telefonicky (Po-Pá, od 8:00-16:00 hod.).. Pracoviště: Europa union service a.s. cembrit a.s., Lidická, č.p. 302, 266 01 Beroun 1. Informace: Zuzana Hanzalová Bursa, +420 775 068 670.

Loděničtí hráči (ve žlutém) vyhráli i přes dvojnásobné oslabení.
14

Zdice a Chlumec se tlačí na první Dušníky

Neumětely zaskočily Chyňavu přesně zakončenými brejky

Větrovský: Davidu Čapkovi asi prospěla kratší dovolená

Berounsko – V nejnižší fotbalové soutěži na Berounsku padaly hattricky. O jeden z nich se zasloužil zdický Tomáš Prokop, kterému pomohl dvěma góly Marek Štulík. Zdice B zvítězily nad Vysokým Újezdem 5:2 a posunuly se v A skupině čtvrté třídy na čtvrtou příčku, když na vedoucí suverénní Hýskov ztrácí devět bodů.