Velké Popovice - Králův Dvůr 8:1

Domácí se dostali do vedení hned v první minutě, kdy do branky prošla teč Kubinčáka. V 7. minutě pak domácí hráči předvedli nacvičenou kombinaci, po které Kubinčák zvýšil na 2:0. V 18. minutě pak Velké Popovice využily početní výhodu a zvýšili tak na 3:0. V závěru první třetiny se prosadili i hosté, když v dvojnásobné početní výhodě Fodor vyjel zpoza branky a zasunul kotouč za domácího brankáře.

Ve druhé třetině pokračovaly Velké Popovice v náporu, který korunovaly dvěma brankami. Nejprve Farář z první prostřelil Vítkovského a ve 33. minutě využil nedůrazu hostujících beků Voska. Řada vyloučení hostům ubírala síly a s postupem času začínalo být jasné, že Králův Dvůr nedokáže utkání zvrátit.

Ve třetí třetině domácí pojistili své vedení dalšími třemi brankami a nakonec vyhráli vysoko 8:1. Hosté navíc dohrávali zápas bez pěti zraněných hráčů jen o devíti.

Branky: Kubinčák 3, Bílek, Farář, Voska, Hobza, Lucker - Fodor. Vyloučení: 7:16 navíc Matula 5 min. plus do konce utkání, Hamada 10 min. OT a Pichlík 10 min. a do konce utkání (všichni KD). Využití: 1:1. Rozhodčí: Doubek. Diváků: 98. Třetiny: 3:1, 2:0, 3:0.

Králův Dvůr: Vítkovský - Najman, Prošek, Pichlík, Hamada, Mareš, Fodor, Rákosník, Matula, Landa, Vokáč, Šnaidauf, Fišer, Beščec.