Zlonice – Králův Dvůr 4:3

Hosté měli hned od úvodu navrch a ve 2. minutě se také dostali do vedení, když Klimeš hned po buly prostřelil po ledě brankáře Burgra. I nadále měli Králodvorští herně navrch, řadu šancí ale neproměnili. S postupem času se dostali ke slovu domácí. Necelou minutu před koncem první třetiny vyražený kotouč dorazil Vágner – 1:1.

Druhá část jako by okopírovala část první. Králodvorští měli více ze hry a v čase 36:08 se opět ujali vedení. Klimeš nahrál obránci Vokáčovi, který nechytatelnou dělovkou k levé tyči prostřelil Zlonického gólmana – 1:2. Domácí vyrovnali o dvě minuty později v době, kdy si odpykával svůj dvouminutoví trest králodvorský Mareš. Po přihrávce Suchopárka překonal Vítkovského nadvakrát Peterka – 2:2. Do konce druhé třetiny pak Králodvorští zmařili mnoho brankových šancí, a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu.

Třetí třetina z pohledu Králova Dvora byla velice smolná. Po většinu času byli hosté jednoznačně lepší, ale naprosto sehlali v zakončení. Naopak domácí se dokázali prosadit. Ve 47. minutě se Zlonice poprvé dostaly do vedení. Po zpětné přihrávce Čermáka překonal Vítkovského střelou k tyči Kruml – 3:2. Zaskočení hosté se poté již nedovedli vrátit do utkání, naopak přišla další rána. V 52. minutě zvýšil vedení Zlonic svou druhou trefou v utkání Peterka – 4:2. Rozhozenému celku hostů dal o dvě minuty později naději obránce Vokáč, a to znovu střelou od modré čáry – 4:3. Do konce zápasu se poté hrálo pod taktovkou hostů, kteří se ale již nedokázali střelecky prosadit, a tak všechny body zůstaly domácímu celku.

Branky: 39. a 52. Peterka, 20. Vágner, 47. Kruml – 2. Klimeš, 37. a 54. Vokáč. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Rozhodčí: Jecelín, Záhora, Kolec. Diváků: 55. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:1.

Králův Dvůr: Vítkovský – Rendla, Maleček, Klimeš, Matula, Pichlík, Mareš, Landa, Petráček, Šnaidauf, Vokáč, Prošek, Rákosník, Pudhorocký.