Ve skupině o sedmé až desáté místo se nedařilo celku Cerhovic, které nestačily na domácí Žilinu. Ta zabodovala v soutěži vůbec poprvé.

Žebrák – Příbram B 7:2

Domácí hokejisté byli favoritem utkání, to ale bylo dvě třetiny naprosto vyrovnané. Žebrák se dostal do vedení hned v první minutě, kdy se trefil od modré Bělský. Poté měli více ze hry hosté. Žebrácký gólman Miler ale vychytal samostatný nájezd Valčíka. Poté hosté dokonce dokázali dostat puk do branky, rozhodčí ale po poradě tento gól nakonec neuznali pro úmyslné kopnutí nohou. V 10. minutě se ale již Příbramští radovali. Tečovaná Babíčkova střela skončila v brance – 1:1. Za tohoto stavu také skončila první třetina. V polovině utkání se domácí hokejisté opět dostali do vedení. Kučera zpoza branky přihrál Beldovi, který zamířil přesně k tyči – 2:1. Po chvíli ale hosté opět vyrovnali. Ve dvojnásobné početní převaze, kterou hosté využili hned po osmi vteřinách, prostřelil Milera Franěk – 2:2. V závěru druhé třetiny se pak radovali domácí, když tvrdou střelou z prostoru mezi kruhy skóroval Jícha – 3:2.

Do třetí třetiny vstoupili lépe hosté, kteří si vynutili tlak. Jenže ve 48. minutě se dostali do brejku Kučera s Beldou a prvně jmenovaný zakončil kombinaci střelou k tyči – 4:2. O minutu později se dostal Kučera do dalšího brejku, tentokrát si jeho přihrávku srazili hosté za záda překvapeného brankáře – 5:2. Vydařenou tříminutovku pak ještě zvýraznil Jícha, který se v přesilovce uvolnil mezi kruhy a zvýšil na 6:2. Definitivní podobu výsledku pak dal opět Jícha, který doklepl vyraženou střelu a zkompletoval tak hattrick – 7:2.

Branky: Jícha 3, Kučera 2, Bělský, Belda – Babíček J., Franěk. Vyloučení: 7:3. Rozhodčí: Jelínek, Stehlík. Diváci: 80. Třetiny: 1:1, 2:1, 4:0.

Žebrák: Miler – Jícha, Špička, Urban, Bělský, Belda, Čermák, Hájek, Šustr, Kučera, Ungr, Dorňák.

Příbram B: Forejt, Procházka – Kobjak, Kubista Jan, kubista Jos., Babíček J., Babíček A., Veselý, Kolda, Burda, Procházka, Hanáček, Franěk, Valčík, Burda.

Hořovice – SKP Beroun 2:1

Souboj Hořovic s policisty přinesl vyrovnaný zápas. Hosté se dostali ve druhé třetině do jednogólového vedení. To ale policisté nedokázali udržet. Hořovičtí ve třetí části dvěma brankami otočili zápas na svou stranu a nakonec si připsali plný počet bodů.

Branky: Daněk, Kasík – nehlášeno. Rozhodčí: Kučera, Malý. Třetiny: 0:0, 0:1, 2:0. Diváci: 50.

Příbram A – Lány 5:4

Lány na malém příbramském kluzišti inkasovaly už v 1. minutě. Po deseti minutách ale hosté vedli 2:1. Domácí sice sporným gólem vyrovnali, do šatny však šli spokojenější hosté, kteří opět strhli vedení na svou stranu. Druhá třetině ovšem patřila domácím, kteří třemi brankami otočili zápas na svou stranu. Třetí dějství herně ovládli hosté, i když jejich nápor přibrzdil pětiminutový trest, umocněný dalším vyloučením. Lány sice dvojnásobné oslabení ustály, k vyrovnání jim však nepomohla ani minutu a půl dlouhá power–play.

Branky: Beneš 2, Dragoun, Šťastný, Stránský – Rebeka, Kuna, Fišer, Kindl. Vyloučení: 12:12 + Suchánek OT a OK, P. Stross 5+OK (oba L). Využití: 1:1. Třetiny: 2:3, 3:1, 0:0.

Žilina – Cerhovice 7:4

Výtečný žilinský gólman Juhász a autor prvních dvou branek Civáň byli důležitými postavami domácích. Po vyrovnané první části Žilina dvakrát udeřila ve druhé dvacetiminutovce a dostala se do vedení 3:1. Ve třetí části pak dlouho dominovala Žilina, která se postupně dostala až do vedení 7:1. Cerhovičtí se výrazně gólově prosadili až ke konci utkání, kdy dali v průběhu pěti minut tři góly.

. Branky: Civáň 2, Zbihlej 2, Šíma 2, Kraus – Machálek 2, Vyleta, Hochmann. Třetiny: 1:1, 2:0, 4:3.

 7. Cerhovice⋌ 5 3 0 2 21:24  6

 8. Důl Kladno ⋌ 3 2 0 1 13:10  4

 9. Obecnice ⋌2 1 0 1 10:7   2

10. Žilina⋌ 4 1 0 3 14:17  2

Již v pátek pokračuje meziokresní přebor dalším zápasem. Od 20.45 hodin hostí SKP Beroun na zimním stadioně v Berouně celek Příbrami A. V neděli 14. února se odehraje zajímavé derby v Hořovicích. Síly zde změří vedoucí Žebrák s druhými Hořovicemi. Ve třetím utkání finálové skupiny hostí Příbram B celek Lánů. Hokejisté Cerhovic zajíždí do Kladna, kde se v neděli od 13.30 střetnou v malé hale s Doly Kladno.